Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik barátom napok óta...

Egyik barátom napok óta furcsa, kerül engem, flegma velem, rám se néz. Megkérdeztem, mi a baj és nem is mondja meg. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Olyan sértődötten beszél velem, flegmán, lenézően. Mindenki mással ugyan olyan, fennhangon sztorizgat velük, miközben én ott vagyok mellette és rám se néz, otthagy köszönés nélkül.

Ma írtam neki, hogy úgy érzem, haragszik rám de ötletem sincs miért.. erre annyit válaszolt, hogy nem esett neki jól pár dolog és úgy tűnik neki hogy én nem akarok vele lenni mostanság. De amikor megkérdeztem, hogy mire gondol akkor már nem válaszolt.

Nem értem miért nem lehet megbeszélni a problémákat.. sose bántanám őt szándékosan, nem értem mire fel néz rám mostanság úgy mint egy bűnözőre, miközben előtte kb mindent együtt csináltunk


2019. okt. 14. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
13 éves buta csitri. Gondold át még egyszer, miket csináltál, mondtál neki. Ha rájössz valamire, kérdezz arra rá konkrétan. Ha ráböki, hogy az az, kérj bocsánatot. Ha elfogadja, még lehet barátság féle... De aki ennyire sértődékeny, azt lehet hagyni kell a fenébe.
2019. okt. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nert szerinted mégis mit kéne csinálni?
2019. okt. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, reped belőled ki a jóindulat.. Én őszintén szólva kérdező, aki ilyszint sértődékeny, a dolgokat nem képes veled megbeszélni, hagynám a fenébe. Ha elkövetsz megint egy olyan dolgot, amit ő hibának tekint rád nézve ugyanúgy be fog sértődni.. Csak az a kérdés neked megér-e ennyit ez a barátság
2019. okt. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem innentől kezdve hagyd rá, hiszen egyértelmű hogy mostmár csak kéreti magát, élvezi hogy szenvedsz attól, hogy nem tudod mi a baja. Te lényegében mindent megtettél, amit tudtál, ő meg nem mondja el mi a baj, akkor hagyd. Szerintem ő fog majd keresni amikor rájön hogy leszrod. Esetleg annyit még mondhatsz neki hogy "figyelj nem tudom mit tettem, bocsánat, biztos nem volt szándékos, de ha nem beszéljük meg, akkor sajnos ennél többet nem tudok tenni" vagy valami hasonló, és ezekután ne keresd.
2019. okt. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!