Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok akkora balfék,...

Miért vagyok akkora balfék, hogy elzárom magam az esetleges lehetőségek elől?

Figyelt kérdés

Más: Megtetszik neki valaki (mondjuk kölcsönös a szimpátia), akkor nyitott/érdeklődő lesz, kifejezi az érzéseit, keresi a lehetőséget.

Én: Megrémülök, leplezni próbálom (ami gondolom nem megy, mert zavarban vagyok), kerülöm, lebeszélem magam, hogy mit is akarna tőlem.

Vajon erről hogy lehet leszokni?



2022. okt. 22. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Megrémülök, leplezni próbálom (ami gondolom nem megy, mert zavarban vagyok), kerülöm, lebeszélem magam, hogy mit is akarna tőlem."


Azért mert tudat alatt azt érzed hogy valamiért nem leszel jó neki.

2022. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Azt tedd, amit más tenne. Eleinte rettegsz, később vágysz majd erre. Ez a"gyakorlás teszi a mestert" szitu.
2022. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezt érzem.
2022. okt. 22. 18:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hasonlóval több ember küzd, köztük én is. Valószínűleg bizonytalanság, visszautasítástól és, esetleges csalódástól való félelem áll a háttérben. Próbálj egy kicsit nyitottabb lenni, egy kicsit kilépni a komfortzónádból-noha ez nem könnyű. Segíthet még a helyes önbecsülés, magabiztosság kialakítása.
2022. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3. Akkor azon a szerinted hibás tulajdonságodon próbálj változtatni. (feltéve ha nem valami súlyosabb bőrhibáról van szó)
2022. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudnék egy tulajdonságot kiemelni, úgy összességében nem szeretem magam. Tudom, hogy amíg ez így van, addig más sem fog igazán szeretni.
2022. okt. 22. 19:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy, vagy lány?

Lehet, hogy ha valaki megerősítené benned, hogy igenis szerethető vagy, akkor te is megszeretnéd magad. Szerintem ez oda-vissza működhet.

2022. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2022. okt. 22. 21:44
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezen csak te tudsz változtatni igazán.

Fogadd el magadat úgy ahogy vagy és merj élni mert az élet gyorsan el megy.

Kezdj el egy kicsit sportolni olyat válassz ami számodra szimpatikus, jótékony hatása van.

Ami nem tetszik és tudsz azon nyugodtan változtathatsz.

Ha azt látod hogy mások szimpatikusnak találnak akkor nincs veled semmi baj, egyszerűen csak félénk vagy, ha nyitsz az emberek felé akkor egy idő után sokkal bátrabb leszel.

Sok veszteni valód nincs ha csak szimplán el kezdesz beszélgetni.

2022. okt. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%
Figyi: nyers leszek, hogy értsd: Lány vagy, tehát van puncid. Hidd el, ez sokakat érdekelhet. Elég, ha más szeret, nem kell magadat isteníteni. Legyél laza és nyitott. Mivel lány vagy, nem is kell nagyon kezdeményezned, csak hagyd hogy megtörténjenek a dolgok.
2022. okt. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!