Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehet egy szerencsétlen...

Mit tehet egy szerencsétlen nyomorult?

Figyelt kérdés

Annyira megakarok halni... Sose jönnek össze a dolgaim. Volt egy jó melóm anno, de elvesztettem az állásom azóta kész anyagi csőd, egyik hitelem fel is mondták már. A mostani munkahelyemen szivatnak mint az állat kevés pénzért. Túlóra nincs fizetve. Allandóan jönnek a fizetési felszólítások, nem jutok egyről a kettőre... Kajára kb semmit nem költök mégsincs pénzem. Nem tudok meló helyet váltani, mert fel se vesznek sehova. Dragulásról nem is beszélek, ami eddig elég volt fizetés az már kevés főleg teli adóssággal. Legszívesebben magamra gyújtanám a házat. 2x akartam már begyógyszerezni magam alkohollal de ahhoz is pancser vagyok, hogy kimérjek egy adagot h elpatkoljak.


Igazságtalan az élet...van aki meghal balesetben én meg direkt nem tudok megdögleni. Keresem a másodállásokat de nem hívnak vissza sehova. Mintha nem is léteznék...



2022. jún. 21. 12:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
mit melózol és mihez értesz?
2022. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pénzintézetnél dolgozom és nem értek semmihez...
2022. jún. 21. 12:31
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg ha plazmát adnál? Az unokahúgom heti egyszer megy és ezzel egészíti ki a fizetését. Elég jó pénz összejön így havonta és így már talpon tud maradni.
2022. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Régebben akartam plazmát adni,de nehezen találják az erem és azt is mondták, hogy vékony vagy valami ami miatt nekik nagy kockázat, mert sokáig kell ott lenni és baj lenne belőle.
2022. jún. 21. 12:41
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Ha férfi vagy akkor adhatsz spermát is. Igaz hogy ezt csak itt a gyk-n olvastam, nem tudom mennyi a valóságalapja, de azt írták hogy harmincezret fizet egy alkalom.
2022. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Mért nem tanultál szakmát?
2022. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Van 3 szakmám + érettségim. Most már nem is lenne pénzem tanulni
2022. jún. 21. 12:55
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
Menj ki külföldre! Jobbak a fizuk, cukibbak az emberek, a szociális hálóról nem is beszélve.
2022. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%
Ha van 3 szakmád, mért írtad, hogy semmihez sem értesz? Félrevezető infókat adsz itt, hogy sajnáltasd magad?
2022. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Van 3 szakmám,de kettőbe kb 6 éve nem dolgozom, a másikba egy percet sem dolgoztam. Lényegében mintha nem is lenne, mert nem értek hozzá ennyi idő után. Mindig mindenkinek ez a sajnáltatás szöveg... Bárcsak fel se jöttem volna ide az oldalra. Sok rosszindulatú ember itt is.
2022. jún. 21. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!