Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor a barátnőm alkoholi...

Most akkor a barátnőm alkoholista vagy csak így engedi ki a gőzt?

Figyelt kérdés
Szoktunk buliba menni a barátnőmmel, és mindig nagyon berúgik. A hétköznapokban nem szokott soha inni de minden egyes buliban leissza magát a sárga földig.

2022. okt. 22. 21:19
 1/6 Lucifer-666 ***** válasza:
64%
Ne hinném, hogy alkoholista, de azért nem túl egészséges sokat inni. 3 sör ha nem kapcsolja ki, akkor semmi nem fogja.
2022. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy ebbe menekül.
2022. okt. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Az a legvisszataszítóbb amikor egy nő szégyentelenre issza magát. Volt ilyen baratnőm nekem is, elhajtottam a francba.
2022. okt. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Ajj jajj. Nálam is így kezdődött. Addig még sok víz lefolyik a Dunán mire kialakul a függőség, és napi szinten inni kell hozzá, de lehet jó úton jár...
2022. okt. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így kezdtem, aztán iszogattam néha hétköznap is, majd be is rúgtam már egy idő után. Részeg voltam hétközben legalább egy nap, péntek szombat meg alapból mert hát hétvége van. Nagyon nehéz volt leszokni róla, szerintem beszélj vele, hogy ez így neked nem jó, váltotasson ezen a szokásán. Ha a piát választja, akkor elindult a lejtőn.
2022. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem az de beszélj vele szerintem
2022. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!