Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Covid fanok és oltakozók! Nem...

Covid fanok és oltakozók! Nem gondoljátok ,hogy ennek az egésznek nagyobb volt a füstje mint a lángja?

Figyelt kérdés

2022. okt. 23. 09:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
66%
Becslések szerint tízmilliónál több ember halt már bele. Nem beszélve a sokkal több poszt-Covid szenvedőről. Nyilván csak vicc volt, ja.
2022. okt. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%

Nem, nem gondolom. Meghalt keresztanyám, a férje, az unokatestvérem és a legjobb barátnőmnek halva született a babája.


Nem egyáltalán nem gondolom így. Pluszban dolgoztam covid intenzíven, ott se volt vicces fuldokolni látni az embereket. És az se hogy akár 1-2 órra leforgása alatt is meghalhattak olyanok akikről azt hittük nem is olyan súlyos az állapotuk.

2022. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%

Es a szamarkohoges, diphteria, TBC, stb? (Csak mert gyerekkorodban egymillio dolog ellen kaptal oltast. Peldaul hogy ne kelljen egesz eletedben vastudoben fekudni - gyermekbenulas!)

Azok is viccesek, igaz, kerdezo?


Vagy az, hogy amikor Covidos lettem, sem izeket, sem szagokat nem ereztem - korabban sosem volt ilyen tapaszalatom betegseg kapcsan. Persze masok rosszabbul jartak, mert levegot nem tudtak venni. Vagy az, hogy a nagymamam abban halt meg. Ja, biztos poen volt nekem eltemetni ot.


Ne legyel mar ilyen gyoker.

2022. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
70%
Igy is elég durva volt, és alig birta az ellátórendszer. Így is haltak meg életerős ismerőseim benne. A lezárások és oltások nélkül óriási lett volna a pusztítás. Pont.
2022. okt. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, aki covid fan, az ezt úgysem fogja soha belátni. És még mindig tolják! Jön az újabb hullám, meg az új rettegnivaló variáns. Én két év alatt nem tudtam elkapni érdekes módon, pedig jártam mindenhova, maszkot csak akkor vettem fel, ha tényleg nagyon muszáj volt, magamtól soha.
2022. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
52%

#5


Definiáld mit jelent az, hogy covid fan. Mitől covid fan valaki?

2022. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
Aki átvészelte az elmúlt időszakot így vagy úgy, az erről a dologról nagyképűen fog úgyis (enm)gondolkodni, így fölösleges őket meggyőzni, vitázni velük, mert nem fogják fel agyilag úgysem a dolgokat, a következményeket, a való életben sokak által átélteket. Otthoni környezetben éldegélve a nyugalom szigetén belül, a monitor mögött sokaknak könnyű ítélkezni minden felett...
2022. okt. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
33%
Hatos, mindent elhisz, amit ezzel kapcsolatban mondanak neki, és retteg, jaj jaj mindmeghalunkat mormolva.
2022. okt. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
34%
Hetes, az összes kórházban, rendelőben ki volt függesztve egy tájékoztató, miszerint a betegek 80%-a magától, mindenféle kezelés nélkül meggyógyul! Akkor miről is beszélünk?
2022. okt. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%

Talán az első sokk az volt, amikor egy velem egykorú (akkor 28 voltam) politikus hunyt el a kerületemben. Mármint csak hallomásból ismertem és szimpatikus volt a munkássága, sokk azért ért, mert ezek szerint ennyi idősek is simán meghalnak a betegségben?

Utána elhunyt egy villamosos vlogos, terepasztalos ürge, szintén eléggé fiatalon, harmincas volt asszem.

2020. karácsonyán elkapta egy jó barátnőm és az egész családja. Ő maga "csak" brutálisan megszenvedte, iszonyú fejfájás, nem bírt állni a lábán, de az édesapjukat temették...

21. elején két kedves volt tanárom hunyt el, az egyikük 44 éves.

21. nyár végén aztán találkoztam valakivel, kérdezi, ismerek-e halottat, mondom igazán közelit szerencsére nem; merthogy neki 31 éves ismerőse hunyt el. Majd ősszel megyek át apumhoz, párja meséli, hogy egy 37 éves, terhes ismerőse hunyt el és még egy másik harmincas is elhunyt. Megyek másik jó barátnőmhöz, meséli, hogy volt osztálytársunk 3 hátig volt kórházban, terhesen, majdnem "kivették" belőle a babát és majdnem lélegeztetőre került a csaj.

Apumnak nagyon sok volt kollégája hunyt el, a BKV-sokat nagyon megtizedelte, volt olyan, kocsiszín, ahol többen is. Apum akkor 60 éves volt, képzelem, milyen érzés lehetett, hogy kedves kollégája elhunyt, aki amúgy nála fiatalabb és jobb egészségi állapotban volt, így a gyász mellett ott volt az az érzés, hogy én leszek a következő?


Az omicron elvileg enyhébb, de omicronos munkatárs is volt nehézlégzéssel, pedig ő még az elején...

Most is sorra kapják el az emberek, 2-3 hétig vannak rosszul.

Hobbisportoló vagyok, így érint. Csak poszt-COVID szűrés után térhetünk vissza. Hááát, eléggé gyakori, hogy valóban szívizomkárosodást találnak embereknél.


Jaaa, a lényeget majdnem nem írtam. Keresztanyám kórházban dolgozik. Amíg nem kaptam meg a három oltást, nem engedett fel magához karácsonyozni. Mivel úgy gondolja, hogy az oltás enyhíti a betegséget, de nem pajzs, ezért az utcára is FFP2 maszkban ment le, hogy ne adja át senkinek, amit esetleg hazahoz a kórházból enyhe tünetekkel.

2022. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!