Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csakis én találom kínosnak a...

Csakis én találom kínosnak a vegán tüntetőket?

Figyelt kérdés
Láttam, ahogy Amerikában a tüntetők egy boltban öntik ki a padlóra a sok tejet. Láttam, hogy egy vegán csak úgy bement egy étterembe, és megkérdezte, hogy van e sült csirke. A pincér azt mondta, hogy igen persze. A vegán rendelt egy combot, majd megfogta és a pincér arcába hajította, a forró szósszal együtt. A normál vegánokkal nincs semmi bajom, de ez felháborító!!

2022. okt. 29. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos bolond emberek mindenütt vannak. Ennek nem sok köze van a vegánsághoz. Kulturált ember nem okoz kárt másnak, akár vegán, akár nem.
2022. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem pusztán kínos.. ez felháborító, rendesen idegbe jöttem miközben olvastam amit írtál, hogy miket csinálnak.. a tejet tuti kifizettetem volna velük és rendőrt is hívtam volna, az a boltnak nem ingyen volt, kárt okoztak nekik.. a csirkecombos meg.. nincsenek szavak, egyszerűen szánalmas és szintúgy dühítő.. ha én lettem volna a pincér helyében biztosan nem őriztem volna meg a hidegvérem akkor sem ha az lett volna az utolsó munkanapom ott..
2022. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Felnyalattam volna vele a tejet az biztos. Amúgy is a vegánok a legnagyobb képmutatóak a Földön. Nincs kedvem kifejteni miért gondolom így, mert röviden nehéz, max, ha valakit érdekel, akkor kifejtem.
2022. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Sose értettem miért gondolják, hogy ezzel bármit is elérnek. Mondom ezt úgy, hogy húst magam sem eszek de ez túlmegy a határon.
2022. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Csakis én találom kínosnak az embejogi aktivistákat?

Láttam, ahogy egy emberjogi aktivista benzinnel leönti, majd felgyújtja magát. Mindegyik ilyen elmebeteg?

2022. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Engem a klímahomók kúrnak fel rendesen, amikor festményeket rongálnak a klímavédelem nevében. Az ilyennek hozzáragasztanám a képét egy V8-as kipufogójához és kihajtanék a kocsiból 5 tank benzint.
2022. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Ez szerintem is felháborító, de ilyen csak nagyon kevés van szerencsére. Az a kevés is Amerikában.


Kedves 8as! Az a festmény több szempontból is védve volt, amiről a tüntetők is tudtak. Semmi baja nem lett, viszont az üzenet rengeteg emberhez eljutott.

2022. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

"viszont az üzenet rengeteg emberhez eljutott"


Így van. Ezek a nyomorultak veszélyesek és ideje keményebben fellépni ellenük. Néhány nap a múzeum pincéjében fény, élelem, víz és fűtés nélkül hamar véget vetne ezeknek a feltűnösködéseknek.

2022. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Ezek elmebetegek.
2022. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
60%
Igen ez így kínos.
2022. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!