Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki csak átlagos és nem...

Ha valaki csak átlagos és nem gyönyörű, akkor már nem értékes?

Figyelt kérdés

Azt figyelem meg, hogy ha valaki csak átlagos és nem az a típus, aki posztol magáról képet, amin sminkben, nagyon nőiesen, nagyon menő cuccokban van fotózva, esetleg otthoni képet, de persze tökéletes modell-arccal, akkor már nem érdekli az embereket, a pasik 90%-a észre sem veszi, hogy létezik és barátkozni sem akarnak vele annyira az emberek. Nem tudom a férfiak körében hogy megy ez, de én nőként ezt tapasztalom.


Ma már miért csak az a fontos, hogy tökéletes legyen valaki külseje, modellekhez hasonlóan öltözködjön, egyetlen hiba ne legyen rajta észrevehető? Legyen haja, foga, arca, bőre, mindene hibátlan és lehetőleg szimmetrikus is. Még ha egyetlen valami nem stimmel rajta, az még megbocsátható, de egyébként lehúzhatja magát a wc-n.


Akinek nem is csúnya az arca, de nem sminkel, nem öltözködik feltűnően, nem posztol modell-szintű fotókat, az már csúnyának van tartva. Pedig nem is biztos, hogy csúnya, csak más nők sminkes, tökéletesen beállított, éppen kivasalt hajával fotózott képéhez viszonyítva kevésbé gyönyörű, de egyébként szép smink nélkül is.



2022. okt. 31. 11:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen a világ!
2022. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Te sem csinálod ám jól, ugye tudod? Kit érdekel, hogy ki mit posztol meg hány like jön rá? Most te komolyan abból indulsz ki, hogy valami kretén szociális hálón mi megy, meg mi nem?


Akkor igazából te is pont olyan felszínes vagy, mert ugyan abba a buta ringbe akarsz beszállni. Minek kell posztolni magadat? Te komolyan őszinte kapcsolatokat vársz valami digitális húspiacon?


Mi a fenének kell ez neked?

2022. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Azt csak úgy írtam, valójában az igazi életben is így megy ez, mert ha egy nő ugyanúgy öltözik fel, ugyanúgy sminkeli ki magát, ugyanolyan mint ahogy mutatja magát a közösségi médiában, ugyanazt az arcát mutatja, szó szerint és átvitt értelemben, akkor a valóságban is odáig lesznek érte. Ez az én ismerőseim körében így is van amúgy, a valóságban is olyan, mint amit mutatnak magukról Facebookon és máshol.


Ezzel szemben ha van egy átlagosnak mondott lány, aki nem is csúnya, ő is szép, de csak az arca szép és nem kozmetikázza ki magát, nem öltözik tetőtől talpig divatosan, nőiesen, akkor már nem érdekel senkit annyira.

2022. okt. 31. 11:43
 4/23 anonim ***** válasza:
20%
A mai világban elfogadott ha tetszeni szeretne sok embernek!
2022. okt. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

De te azt gondolod, hogy az "úgy megdugnám" X 100 féle "kapcsolatok" érnek valamit?


Nem kell mindenkinek tetszeni. Nem a figyelem mennyisége a fontos, hanem a minősége. Én még mindig inkább vagyok úgy, hogy legyen 1 olyan ember, aki tényleg szeret, akit tényleg érdeklek, mint 1000, aki csak nagyon megdugna, de mint emberi lény full nem érdeklem.


Szerinted ezek a körülrajongott cicák boldogok ezektől a felszínes kapcsolatoktól? Ők is tudják, hogy ha kicsit elhíznak, megöregszenek vagy történik velük valami, már ki is rántják alóluk a szőnyeget.


Ilyen felszínes dolgok miatt felesleges irígykedni. Az igazi értékeket nem lehet elvenni (nem azt mondom, hogy a tipikus szép lányoknak nincsenek olyanok), ami meg múlandó, meg divat kérdése, az meg lényegtelen.

2022. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Múltkor leírtam, hogy pont a hozzád hasonló nőket értékelem és tartom vonzónak, a természetessége miatt. Erre le le lettem pontozva de nagyon csúnyán itt.
2022. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Tudat alatt sokan kedvesebbek előzékenyebbek egy szép emberrel, ezért jobb lehetőséget is adnak nekik, akár munkánál és bármilyen lehetőségnél.

Ha egy kedves és kevésbé átlátszó módon manipulatív személyiséggel párosul a szépség, akkor többre lehet vinni mint aki kevésbé szép!

Az emberek sokszor az érzelmeikre hallgatnak a józan eszük helyett!


Például van két lány, mindkettő ugyan olyan rendes de az egyik szebb mint a másik, az emberek ha csak egy kicsivel is de többre becsülik a szebbet, ha nem is tudatosan de jobban értékelik!

De vannak durvább példák is, ha egy cigány lány és egy nem roma között kell választani, az előítéletes emberek már máshogy viszonyulnak hozzá.


De nem mindenkire igaz hogy felszínesen ítélkezik és kedvesebb a szebbekkel.

2022. okt. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Metionin ***** válasza:
73%
Azok csak kúrólájkok, felesleges rájuk irigykedni. A nagy érdeklődés a való életben is annyi, hogy a kanos menőcsávók kifejezik a hölgynek, hogy épp mennyire áll a farkuk, fantasztikus siker az életben :D ja nem. Erre vágyni meg szerintem tök felesleges, inkább jobb ha nem veszik észre az embert, minthogy járkáló pináknak legyenek nézve (természetesen itt is van köztes állapot, ha az ember a maga módján szép és ápolt, a megfelelő személyek majd úgyis észre fogják venni).
2022. okt. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Elismerem, igazatok van. Azt többen írtátok, hogy a szebb nőkkel kedvesebbek, több lehetőség van és előítéletesek az emberek. Mi van akkor ha van egy szép, de nem feltűnő lány és egy szintén szép, feltűnőbb lány?

Annak is kevesebb esélye van, aki nem csúnya hanem szép de természetesen szép és nem az a tipikus feltűnő jelenség.

2022. okt. 31. 12:09
 10/23 anonim ***** válasza:
Linkelj egy olyan lányt, mert sokszor az "átlagos nem szép de nem is rondára" értik amit írsz!
2022. okt. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!