Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy folyamatosan...

Normális hogy folyamatosan elmegy a életkedvem az emberektől?

Figyelt kérdés

Már teljesen únom hogy az emberek folyamatosan ezt váltják ki belőlem, pedig én csak barátkozni szeretnék.Rettentően magányos vagyok mégha van egy két ember is akivel hetente max 3-4x elbeszélünk MESSEN, akkor se olyan igazi.

Viszont élőben folyamatosan azt érzem hogy elutasítanak vagy méginkább hogy észre se vesznek, viszont nekem rohadtul nincs kedvem ilyen életet élni, mivel az ilyen ember nem tapasztal semmit szinte se jót se roszat, max egy évben 1x adódik egy alkalom hogy bekerülök egy társaságban ahol azz tapasztalatlanságom miat képtelen vagyok bent maradni.Ez egy olyan erősen érintő dolog hogy elveszi mindentől a kedvem még az kedvenc hobbiaimtól is elmegy a kedvem nemrég elkezdtem edzeni hogy ne legyek már ilyen "vézna" puhány, de ezzel a tudattal nincs semmilyen motivációm bármit is tanulni, új dolgot kipróbálni stb.

Már ezt is fájdalmas ki írnom hogy egyátlán van ebből kiút?

Még annyi hogy ezt ne önsajnálatként értsétek hanem teljesen komolyan mondom.


2022. nov. 1. 10:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Ez miat nem tudok belekezdeni semmibe se mert ez minden alkalommal elveszi minden bizalmam, sajnos eléggé rávagyok görcsölve mivel már lassan 18 éves leszek és még nem éltem ki magam ezért rettentően be vagyok pánikolva hogy ez még továbbra is igy fog fojtatódni, viszont tisztában vagyok azzal hogy ezzel a hozzálásal és az görcsösen ragaszkodással csak méginkább elijesztem magamtól az embereket viszont valamiért eszméletlenül rettegek attól hogy ilyen életet fogok így élni.


Esetleg van rá példa hogy hasonló gödörből is sikerült valakinek kikerülnie?

2022. nov. 1. 11:18
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem is idejekorán elment.
2022. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem miért vagyok ilyen taszító, persze élőben egyátalán nem mutatom ezt az görcsösen megfelelő, elkeseredett magányos énem, viszont mégis azt látom hogy ezzel nem érek semmit, sokaktól azt hallom hogy egyenlőre csak az tanulással foglalkozzak és ami engem érdekel nos egy ideig ezzel megvoltam, viszont mára ez kicsit se segít hisz ezzel akár egy életet is lehélhetek úgy hogy nem változik velem semmi, ebbe ha egy kicsit belegondoltok egyátalán nem marhaság hogy 17 évesen rettentően kapuzárási pánikom van hisz elég csak fellépni erre az oldarra és rengetek velem hasonló helyzetben lévő emberek posztjait látom úgy hogy ők már sokkal idősebbek nálam, erre belegondolva még a hideg is kiráz hogy lehet ha így folytatódik én is erre a szorsra jutok, viszont változtatni ezen egyenlőre sehogyan nem vagyok képes lehet ezért is ment el az életkedvem, valakinek valami tanácsa?
2022. nov. 1. 11:31
 4/17 A kérdező kommentje:
2-es, mesélj
2022. nov. 1. 11:33
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

únom - unom

mégha - még ha

egy két ember - egy-két ember

méginkább - még inkább

roszat - rosszat

bekerülök egy társaságban - társaságba

azz - az

miat - miatt

az kedvenc - a kedvenc

hobbiaimtól - hobbijaimtól

ki írnom - kiírnom

egyátlán - egyáltalán

Ez miat - emiatt

rávagyok görcsölve - rá vagyok görcsölve

igy - így

fojtatódni - folytatódni

hozzálásal - hozzáállással

méginkább - még inkább

egyátalán - egyáltalán

egyenlőre - egyelőre

lehélhetek - leélhetek

oldarra - oldalra

rengetek - rengeteg

szorsra - sorsra

2022. nov. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5-ös, ugye mekkora mázlista vagyok hogy csak ennyi írás, fogalmazásbeli hibákat követtem el ahoz képest hogy nem vagyok magyarországi és egytátalán nem tanultam sehonnan :O

Kérlek még azt írd le hogy netán te vagy-e az második válaszoló.

2022. nov. 1. 12:03
 7/17 anonim ***** válasza:

Kesobb jobb lesz, egyetemre mesz , dolgozni kezdesz

17 evesen ne gorcsolj ra semmire

Elotted az egesz elet

2022. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Egy szóal se mondtam hogy mennék egyetemre, ennyi IQ-vel először is esélyem se lenne és egyre inkább csak butulok.

Ha sikerülne egy megfelelő munkahelyet tanálni akkor se érezném magam jobban mivel méginkább tudatosulnék azzal hogy így maradok.

Ha most nem görcsölök rá később méginkább frusztráltabb leszek ez miatt.

"Az előttem az élet" szövegelést pedig hagyjuk...

2022. nov. 1. 14:25
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyire negativan allsz hozza akkor sose lesz jobb
2022. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az a kerdes hogy mit akarsz, mi a cél?
2022. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!