Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy folyamatosan...

Normális hogy folyamatosan elmegy a életkedvem az emberektől?

Figyelt kérdés

Már teljesen únom hogy az emberek folyamatosan ezt váltják ki belőlem, pedig én csak barátkozni szeretnék.Rettentően magányos vagyok mégha van egy két ember is akivel hetente max 3-4x elbeszélünk MESSEN, akkor se olyan igazi.

Viszont élőben folyamatosan azt érzem hogy elutasítanak vagy méginkább hogy észre se vesznek, viszont nekem rohadtul nincs kedvem ilyen életet élni, mivel az ilyen ember nem tapasztal semmit szinte se jót se roszat, max egy évben 1x adódik egy alkalom hogy bekerülök egy társaságban ahol azz tapasztalatlanságom miat képtelen vagyok bent maradni.Ez egy olyan erősen érintő dolog hogy elveszi mindentől a kedvem még az kedvenc hobbiaimtól is elmegy a kedvem nemrég elkezdtem edzeni hogy ne legyek már ilyen "vézna" puhány, de ezzel a tudattal nincs semmilyen motivációm bármit is tanulni, új dolgot kipróbálni stb.

Már ezt is fájdalmas ki írnom hogy egyátlán van ebből kiút?

Még annyi hogy ezt ne önsajnálatként értsétek hanem teljesen komolyan mondom.


2022. nov. 1. 10:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
9-es szerintem az jelenlegi átlag alatti vagy közel átlagos IQ-val nem hiszem hogy volna értelme bármibe is belekezdeni, hisz az élteben soha nem érhetek el sikert ha sikerül is akkor se tudnám azt értékelni, egyszerűen nem akarom elfogadni hogy egy idiótának születtem...
2022. nov. 1. 21:40
 12/17 A kérdező kommentje:
10-es én csak megváltozni szeretnék az élet néhány fontos területén, de egyre több inger hatására elvész minden motivációm belekezdeni bármibe is.
2022. nov. 1. 21:44
 13/17 anonim ***** válasza:

Megvaltozni szeretnel de szerinted nincs ertelme belekezdeni semmibe

Hat igy nehez lesz

Az a bajod hogy nem vagy olyan mint a tobbiek bulizos, csajozos?

2022. nov. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A fő problémám szerintem hogy nem vagyok eléggé inteligens ahoz hogy ebben a korban egyátalán ne legyen társaságra való vágyási hajlamom, de még annyira egy ostoba élőlény vagyok hogy még ezeket képtelen vagyok kialakitani és fenttartani.Mások szerint "okos" lennék, de ezt magamról egyátalán nem gondolom hisz egy értelmes ember akár nagyobb nyomásra is képes valamennyire kitejesíteni magát az társadalomban, nekem ez egyátalán nem megy sőt ennek hála minden embernek aki nem ismer eléggé azthiszem rosz benyomást keltek.
2022. nov. 2. 15:43
 15/17 A kérdező kommentje:
Én már szégyenlem magam amiért egy ostoba infantilis értelmetlen teremtmény vagyok.Ennyi IQ-val esélytelennek látom rendbehozni magam akár egy szakember segitségével is.
2022. nov. 2. 15:45
 16/17 A kérdező kommentje:
Sajnos elég szélsőséges hangulatingadozásaim vannak, jelenleg áttértem az pozitìv sávba, most érzem magamban a motivációt és van életenergiám, kicsit úgy érzem mintha a semmiből önbizalmam lenne, ezt viszont már megszoktam mivel 1-3x egy hónapban szoktam így érzelmileg "kirobbani", aztán visszatérek az szopóágra...
2022. nov. 2. 16:49
 17/17 anonim ***** válasza:

Hasonlo vagyok en is bar en 40 eves vagyok de ra kellett jonnom hogy jobb nekem inkabb egyedul

Az a baj ha tarsasagba megyek es elkezdek beszelgetni valakivel latom rajta hogy semmi kedve hozza, aztan sose keres magatol, en meg nem fogom raeroltetni magam senkire, szoval jobb inkabb egyedul

2022. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!