Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megérné naplót írnom, hogy...

Megérné naplót írnom, hogy megbizonyosodjak arról, hogy bizonyos napok, illetve konkrét események tényleg újra meg újra megtörténnek velem, vagy hogy egyszerűen szimplán csak megőrültem?

Figyelt kérdés
Szerintem szimplán megőrültem... De ha az utóbbi 2-3 hónapban nem vagy százszor éreztem úgy, hogy mint ha már megtörtént volna az a dolog, akkor egyszer sem!

2022. nov. 1. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Írjál naplót. A deja vu a memóriatevékenység zavara, ha ezzel tisztában vagy, akkor könnyebben helyreteszed magadban a dolgot.
2022. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem éri meg, mert akkor meg arra emlékeznél mindig, hogy mintha ezt már megírtad volna. Tehát fogd fel, hogy csak szimplán megőrültél.
2022. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Spirituális személyként nem vagyok a tudomány ellen, tudom mi a deja vu tudományosan nézve, mégis volt olyan is már, hogy ketten is úgy éreztük, hogy egy dolog megtörtént már velünk korábban is, ez azért furcsább.
2022. nov. 1. 23:26
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Valószínűleg.
2022. nov. 1. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Írd fel ezeket az eseményeket, de lehetőleg úgy, hogy leírásnál ne színezze ki a képzelet azért, hogy beleilleszkedjen abba, amit gondolni akarsz.
2022. nov. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Órákkal, illetve napokkal később tűnik fel, vagy kap el egy olyan érzés, hogy mint ha az az adott dolog már megtörtént volna velem régebben, abban az adott pillanatban nem gondolkozok el rajta, úgyhogy kötve hiszem, hogy a képzeletem kiszínezne bármit is azért, hogy bele illjen abba, amit gondolni akarok.
2022. nov. 2. 02:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!