Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Leadtam a rendelést de nem...

Leadtam a rendelést de nem fizettem ki? Akkor automatikusan törlődött a dolog?

Figyelt kérdés

PLAYERSROOM!


Szóval leadtam a rendelést, utánvettel akartam fizetni, de az majdnem egy ezres, így mondom akkor legyen online. Viszont minden adatot kér, és nem akarom h bűnözők kezébe kerüljön így mégis meggondoltam magam és visszaléptem a fizetési oldalról. Viszont email megint csak jött a megrendelésemről. Most akkor mi van?


2022. nov. 2. 07:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Akkor gondolom, marad az utánvét.

Másrészt eeg ostoba vagy, ha azt hiszed, attól, hogy megadod a neved/számlaszámod, az "bünözök kezébe kerül", márcsak azért is, mert senki nem tudj vele mit kezdeni.

2022. nov. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

#1

Nem teljesen igaz, sose lehet tudni. Persze nagyon ritka, de nekem próbálkoztak már valahonnan Amerikából hozzáférni a kártyámhoz, pedig mindig nagyon odafigyelek, hogy csak megbízható oldalakról rendeljek. Szerencsére nem lett baj, mert az első próbálkozás után a bank felfüggesztette autómatikusan a kártyám. Fogalmam sincs hogyan történhetett ilyen.

Viszont az igaz, hogy így nem lehet "élni", rettegésben. Nyugodtan fizethetted volna online, kérdező.


Ha van telefonszám, hívd fel őket, kérdezz rá, hogy most akkor mi a helyzet.

2022. nov. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Igazából mindketten ostobák vagytok. Kérdező azért, mert a Playersroom fizetési felülete teljesen biztonságos, első válaszoló meg azért, mert online fizetéshez nem a számlaszámra, hanem a bankkártya adatokra van szükség. Azzal viszont valóban visszaélhetnek, főleg ha noname weboldalakon/fizetési felületeken adod meg.
2022. nov. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Most jött h törölték. Nagyon helyes. Tusom h biztonságosak és bromi ritka, de köszi lszraom. Ha nekik megéri h 20.000Fz-ot most buktak, azért tuti megváltoztatnák, h ingyen legyen az utanvét..
2022. nov. 2. 08:18
 5/14 A kérdező kommentje:

Egyébként igen, kissé para vagyok, de sose lehet tudni. Olyan rendszerük van már ezeknek, h simán megtörténhet a baj. Sosem veszek online semmit csak ha utánvétet enged.

Eddig ingyem volt, újabban tapasztaltam h bevezették ezt a fszságot.

De nem nekem gáz.

2022. nov. 2. 08:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is plusz költséget jelentett, ha utánvéttel akarsz fizetni. Belefér szerintem, ha ennyire fosós vagy.
2022. nov. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem volt eddig plusz költsége :)

Belefér persze, de igazából van egy lacoste cipőm, csak nyom, ezért akartam venni. De majd kikloffolom :DD

Szval nem létszükséglet.

2022. nov. 2. 08:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy akkor eddig azon az oldalon nem volt, de egyébként ez egy általános dolog.
2022. nov. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sokszor rendeltem már weboldalról utánvéttel, mindig ingyen volt.

Emag, media markt, deichmann, ccc, h&m, about you stb

2022. nov. 2. 08:48
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen teszik rá azt a plusz párszáz forintot. Ugyanis ha nem veszed át, akkor nekik +költség, hogy az árut visszaviszik. Lehet sokan nem vették át az arut, és így akarják ezek az esetek számát csökkenteni.
2022. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!