Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakit állandóan kiad a...

Ha valakit állandóan kiad a Facebookon a "Kit ismerhetek?" oldal, azt jelenti, hogy ők nézik gyakran a profilomat?

Figyelt kérdés
Én nem nézem őket.

2022. nov. 2. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Közös adatok (ismerős, profilban megadott infók) alapján listázza a rendszer.
2022. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Igen. Engem azután jelölt be egy exem, hogy megnéztem az adatlapját. Egy darab közös ismerősünk nincs. Azóta saját profilról megválogatom, hogy kinek az adatlapját nézem meg.
2022. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
(2) nyilván közös ismerősöket is kiad, ez logikus, DE amit írsz, az is játszik, így pontos a megfogalmazás.
2022. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Közös ismerősök, közös csoportok, ugyanaz a város, mint lakhely stb. Semmi köze a profilnézegetéshez.
2022. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokminden lehet, de szerintem nagyrészt nem ilyen.


Elég sok rendszer össze lehet kötve, mert mikor egy csávótól vettem valamit jófogáson, és e-mailben is volt egy oda-vissza, mindketten gmailt használva, majd elmentem hozzá a termékért, akkor utána őt ajánlotta nekem a Facebook.

2022. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!