Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen hétköznapi kérdésekkel...

Milyen hétköznapi kérdésekkel találtátok szembe magatokat, amiket bunkónak ítéltetek meg?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például ilyenre mint, hogy "Mikor jön a baba?". Lehet sokan nem is gondolnak bele, de például ez a kérdés sebeket téphet fel olyan párokban, akik mondjuk meddőséggel küzdenek, de közben szívük vágya egy gyermek lenne.
2022. nov. 2. 11:15
 1/6 A kérdező kommentje:

Hasonlóak lehetnek még:

Mennyit kerese?

Mikor házasodsz meg?

stb.

2022. nov. 2. 11:18
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Nalam ezek nem szamitanak bunkonak. Nem tudom, h letezik e olyan kerdes 😀 Legyel lazabb kicsit
2022. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Van már asszony?" Mármint a f,szomat bele szoktam tenni egy pi,csába? Amikor rokon kérdezi, hogy hova dugom a f.szom, na az is érdekes
2022. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül a bunkó jelzőt mondanám rá, inkább amolyan tapintatlan..?

De a kérdés: "van már pasi?", főleg, amikor olyan ismerős/család barátja kérdezi ezt, aki minden találkozást ezzel kezd.

"Miért vagy ilyen sovány? Eszel te, vagy koplalsz?" Amióta az eszemet tudom, vékony voltam, ami a magasságom miatt talán szembetűnőbb. Sosem éheztettem magam, vagy csináltam hasonlót, egyszerűen ez ilyen.

2022. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:

Random idős emberektől a házas vagyok-e már, van-e már udvarlóm. És ha nincs, számonkérően: miért nincs? Ideje lenne!!! :D ha van, akkor terítékre kerül a ház, gyerek stb. mármint ha hagynám de addigra elsétálok és közben azon gondolkodom, hogy az adott öreg mégis ki a tököm volt?

A méhemben való turkálásra allergiás vagyok.

A pénztárcámban való turkálásra is. Különösen imádom a sunyi "rávezető" kérdéseket, amikkel próbálják kiszedni belőlem, mennyi az annyi.

Amit el szoktam engedni de bunkóságnak tartom, az még a testsúlyra, külsőre tett megjegyzések pl. Te még mindig ilyen sovány vagy, miért nem hízol már? Miért vagy ilyen fehér, miért nem napozol? Miért tetováltatsz, meg fogod bánni! Miért nem jársz inkább xy ruhákban? Miért ilyen a hajad, miért nem amolyan? - őőő anyádért??? :D

2022. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb. fel is soroltad azokat, amik elsőre eszembe jutnak. Gyerek, család, anyagiak
2022. nov. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!