Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért teszitek tönkre az...

Miért teszitek tönkre az oldalt a troll kérdésekkel, válaszokkal, beszólásokkal?

Figyelt kérdés

Természetesen akinek nem inge, ne vegye magára.

Őszintén nem értem, miért jó ez valakinek, miért élvezet mást becsapni, félrevezetni, alázni vagy csak szimplán széttrollkodni a kérdését ahelyett, hogy tényleg segítenétek másoknak egy-egy normális válasszal. Miért azok a válaszok kerülnek lepontozásra, amik korrektek, miért nem fogja fel az ember, hogy itt nem azt kell pontozni, hogy egyetértesz-e vele vagy sem, szimpatikus-e vagy sem, hanem azt, hogy ténylegesen megfelelő választ adott-e a kérdésre? Persze a pontozás még a leglényegtelenebb dolog, de a sok kamukérdés és hazug válasz nagyon elkeserítő. Nem lenne jobb érzés inkább tényleg segíteni? Nagyon sok olyan ember van, aki nem meri máshol feltenni a kérdését, csak itt; névtelenül idegeneknek. Ez az oldal igazán hasznos és jó lehetne, ha nem tennétek tönkre. Azokat sem értem, akik azt gondolják, ez valamiféle társ- vagy szexpartnerkereső. Komolyan itt tart a világ?!


2020. ápr. 13. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Pont te kérdezed ilyen troll kérdéssel?
2020. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
A moderátorok dolga lenne kiszűrni az ilyeneket...
2020. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt már csak a hirdetésék tartják életben pár év és lelövik amint nem hoz elég hasznot.

Ha több moderátort alkalmaznának aki kiszűrné a troll kérdéseket akkor elmenne az a kis haszon is..

2020. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs annyi moderátor meg szerkesztő, amennyi hülye az oldalon. Nyilván nem látnak mindent, sokszor csak azzal tudnak foglalkozni, amit jelentenek nekik.

Amúgy már vagy tíz éve széttrollkodták az oldalt.

2020. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1 Pont az ilyenekhez szól a kérdésem, mint Te. Örülnék, ha ezegyszer képes lennél ténylegesen megválaszolni egy kérdést. :)


#2 Igen, az ő dolguk lenne, de azt hiszem, teljesen érthető, hogy nincs rá kapacitásuk. Ezen az oldalon milliónyi ember aktívkodik, kérdez, válaszol, minden percben. Nem tudom, hányan üzemeltetik az oldalt, de képtelenség lenne annyi embert összeszedni, hogy teljesen kordában lehessen tartani a trollkodókat (és még meg is érje emellett fenntartani). Ha jobban belegondolok... a csupán 3000 fős FB csoportomat sem tudjuk hatan adminok és moderátorok mindig időben moderálni, mindig kiszűrni a hamis profilokat és posztokat, megelőzni a vitákat, hisz nem ülünk 0-24 órában előtte, mindannyiunknak van más munkája, élete is. Igyekszünk nagyon, de képtelenség időben elcsípni a sok idiótát. Túlnyomó többségben vannak. Szóval egy ekkora oldalon elég lehetetlen kihívás.

2020. ápr. 13. 19:20
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

#1 Pont az ilyenekhez szól a kérdésem, mint Te. Örülnék, ha ezegyszer képes lennél ténylegesen megválaszolni egy kérdést. :)


Nekem is pont az ilyenekhez szól a kérdésem mint Te. Örülünék ha egyszer képes lennél ténylegesen megválaszolni azt, hogy miért rontod a szinvonalat. (már ha lehet rontani)

2020. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

"Csak amit jelentenek nekik" (már tudniillik a moderátoroknak)

Ez sajnos nem igaz! Trágár beszédet én is jelentettem, sőt ilyen jellegű kérdést is, de nem történt semmi, nem törölték!

2020. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért probléma egy ilyen kérdés? Szerintetek nincs tele az oldal kamu kérdésekkel, hazug válaszokkal, beszólásokkal, trollkodásokkal? Én teljesen komolyan gondoltam a kérdésem, tényleg szeretném megérteni, miért csinálják ezt azok, akik.
2020. ápr. 13. 19:49
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Mert üres az életük.

Magányosak és semmilyen szociális kapcsolatuk nincsen, számukra az a legkönnyebb és talán az egyetlen mód, hogy kapcsolatba kerüljenek más emberekkel.

Az életükben nincs semmilyen hobbi vagy elérendő cél, ami lekötné az idejüket és energiájukat, valamint troll kérdések feltevéséhez nem kell se intelligensnek, se kreatívnak, se humorosnak, se tehetségesnek lenni.

2020. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A troll válaszolók szemszögéből is megközelíteném a kérdést. Egy példával élve:


"Valaki ismeri ezt a számot? Eldúdolom a dallamot tessék, -tütütü tütü tütü dádá di."


Az ilyen és ehez hasonló kérdésekre most őszintén milyen válaszokat várnak az emberek?


A másik végletet tökéletes körbeírta a #9-es válaszoló. Nincs különösebb hozzáfűznivalóm.

2020. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!