Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan miért nem szeretnek itt...

Sokan miért nem szeretnek itt privátban válaszolni tök normális üzenetekre se?

Figyelt kérdés
2022. nov. 3. 08:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
26%

Sok az extrém zárkózott, paranoiás ember ezen az oldalon.

Attól félnek, hogy "jaj, akar tőlem valamit a másik".

2022. nov. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Én pl. azért mert ha esetleg egy kérdésemhez kapcsolódó üzenetet ír valaki, akkor csak lesek hogy ezt miért nem a kérdésem alá írta, illetve nincs is kedvem trécselgetni, márpedig ha válaszolok, akkor jön egy újabb üzenet.
2022. nov. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Katona Dius ***** válasza:
96%
Én azert, mert a leggyakrabban barmok írtak. Nemrég volt egy, aki a farkáról akart képeket küldeni,hogy nézzem meg.
2022. nov. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Engem mar szivatott olyan aki ismer es kiadta magát idegennek.


Nixknév alapján követheto mindenki

2022. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Én válaszolok (amennyiben értelmes üzenetet kapok), de sajnos a 3-as válaszoló tapasztalatait meg tudom erősíteni, illetve amikor kiderül beszélgetés során valami, ami a másik félnek nem tetszik (utolsó ilyen azon borult ki, hogy nem vagyok 15 éves, amit amúgy sem tudom, honnan szedett) megírta, hogy mivel mit csináljak, és duzzogva letiltott.
2022. nov. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Eleve már az üzenet témájába olyat írnak, ami nem túl sok kultúráltságra vall, szóval az ilyet meg sem nyitom, hanem azonnal törlöm.
2022. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
A normális privikre mindig válaszolok, volt olyan, akivel hosszabb ideig is "beszélgettem". A minden ok nélkül támadó, gyalázkodó üzeneteket törlöm, a továbbiakat letiltom.
2022. nov. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
47%
Én sem válaszolok privát üzenetekre. Egyszer megtettem, hetekig zaklatott az a felhasználó.
2022. nov. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Mert volt aki normálisan kezdte, aztán marhára nem az volt....
2022. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

Mert indiszkrétnek tartom: felteszünk kérdéseket nyiltan, arra nyiltan válaszolunk. Miért privátban reagál az illető a válaszomra? Mi lenne a normális, helyénvaló üzenet?

Ha valakibe kívülállóként kérdése merül fel valami kapcsán, írjon ki saját kérdést, nek ezdjen pl. privátban zaklatni a betegségemről vagy orvosi vizsgálatokról.


Semmilyen indokot ne tudok arra, miért van szükség egyáltalán erre a funkcióra, mert szinte csak hülyeségeket olvasok privát üzenetként.

2022. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!