Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy kezd sok lenni...

Normális, hogy kezd sok lenni nekem a kolis élet?

Figyelt kérdés

18 évesen élveztem. Minden másnap elmentem bulizni, sőt egészen 20 éves koromig. Aztán már hogy 3 és fél éve lakom bent kezd sok lenni a heti többszöri bulizás és,hogy nyakra főre együtt vagyunk a szintlakókkal. Nagyon jó a közösség a koliban de rengeteg a program, amikről ha lemaradsz nem fogsz tudni beilleszkedni. Eddig éveken keresztül részt vettem mimdenen, élveztem a közösséget, de már sokkal jobban el tudnám képzelni az életem valahol külföldön, messze Magyarországtól. Egy jó munkahelyen, bérelt lakásban, a jövőbeli párom mellett. Egyfolytában bennem van ezenkívül a nyomás,hogy a szintestársaimnak meg akarok felelni. Rosszul esik, hogy a szobatársam, amikor belép az ajtón meg se kérdezi miujság van sőt még szülinapomkor se vette annyira a fáradtságot,hogy felköszöntsön, amég mindenki mással kedves a szinten. Idegesít

,hogy nem tud rendet tartani, hogy csámcsog, amikor eszik, hogy nincs egy perc nyugtom, hogy a pasija feljön ott aludni a szobánkba, amikor én is ott vagyok.



2022. okt. 27. 19:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Most 21 vagyok
2022. okt. 27. 19:30
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Persze, ez természetes. Minél idősebb vagy, annál inkább igényled a privát szférát.
2022. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig minden energiámat a barátaimra szenteltem de mostanában már előlük is kicsit elvonulok, szeretem magam lenni. Kicsit szégyellem magam emiatt
2022. okt. 27. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Ne szégyelld, mindenkinek kell én-idő.
2022. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el ezt a megfelelési kényszert, ezek a kolik amúgy ilyenek. Született onnan egy két jó barátság om És kapcsolatom De a legtöbb kb addig tartott amíg egy szinten per egy szobában laktunk valakivel. Nekem is jó volt anno hogy buliztunk jó volt a közösség minden este teáztunk kártyáztunk társasoztunk és ez tényleg Tök jó volt néha hiányzik is igazából. De aztán utolsó évben pont egy olyan szobatársad kaptam aki kb folyamatosan pasizol és oda is költözött valami random pasihoz a félévre, így kb enyém volt az egész szoba és akkor annak emlékszem hogy nagyon örültem.

Dehát fárasztó volt az az életforma szóval teljesen érthető hogy elég volt.

2022. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!