Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan miért nem szeretnek itt...

Sokan miért nem szeretnek itt privátban válaszolni tök normális üzenetekre se?

Figyelt kérdés
2022. nov. 3. 08:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%
Ja, igen, és nagyon sokszor a barmok tök normális hangvételű levéllel kezdenek, aztán gyorsan magasabb fokozatba kapcsolnak...
2022. nov. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
81%

Én sem értem. Annyi értékes és fantasztikus embert ismertem meg itt az elmúlt 6-8 évben, akikkel barátságok, szerelmek, utazások, élmények szövődtek. Ha nem válaszoltak volna (vagy én nem) az első üzenetre, ez mind nem történt volna meg. Az életeink kevésbé színesek és tartalmasak lettek volna. Esélyt sem adni valakinek aki nyit egy kommunikációs csatornát annyira egy basic bitch dolog. Ha én akadémikusként és cégvezetőként ráérek bárkinek az üzenetére, nem hiszem hogy ezt más ne tudná megtenni.


33F

2022. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%
#12 Megtudnánk tenni. Csak nem akarjuk. Nekem pl mindenem meg van az életemben, barátok, férj, család. Nincs szükségem másokra, nem akarok ismerkedni, nem kellenek élmények idegenekkel
2022. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
31%

"Esélyt sem adni valakinek aki nyit egy kommunikációs csatornát annyira egy basic bitch dolog. Ha én akadémikusként és cégvezetőként ráérek bárkinek az üzenetére, nem hiszem hogy ezt más ne tudná megtenni."

. Szerintem akadémikusként és cégvezetőként megérthetnéd, hogy különbözőek vagyunk, más szociális igényekkel, és legkevésbé ez arról szól, hogy van-e időm válaszolni.


Cégvezető... én rettegnék attól a vállalati kultúrától, amit ezzel a hozzáállással létrehozol.

2022. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
66%

#14


Nyilván beszűkült embereket nem alkalmazok. Mivel innovációval, vízió alkotással és oktatással foglalkozunk, ezért aki így áll hozzá, az nem illik a csapatba.

2022. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
32%

"Mivel innovációval, vízió alkotással és oktatással foglalkozunk, ezért aki így áll hozzá, az nem illik a csapatba."

. Ezeknél feladatoknál mind irreleváns, hogy az illető szeretné-e a baráti körét vaididegenekkel, próba-szerencse alapon hízlalni.


Szóval a beszűkült itt egyedül Te vagy.


Technikailag magasan képzett ember vagyok, aki rengeteg innovációt valósított meg több pozícióban is. És képzeld, nem szeretnék újabb barátokat.

2022. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%

#16


Oké. Egészségedre. :) Attól én még továbbra is keresek értékteremtő kapcsolatokat, akkor is ha mások macskásnéniként akarnak elfonnyadni. Mindenki a saját életének a kovácsa.

2022. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%

Sokan itt nagyon egyedinek és különlegesnek képzelik magukat, egyszerűen derogál nekik még a normális kommentekre is normálisan reagálni. Még ha csak egy-két soros "bocsi nem levelezek szia"-ról is lenne szó. Ide jutottunk mostanra! Miközben ugyanezek az emberek akik itt finomkodnak és játsszák az úrinőt, minősíthetetlen hangnemben fröcsögnek névtelenül sok más témában. És persze személyeskedve, tényleg a legaljasabb módon, a kérdezőt és kommentelőket ekézve. Ne legyenek illúzióitok, sok esetben pontosan ugyanezek a nők generálják az itteni legtoxikusabb, értelmetlen vitákat. Nagyon ellentmondásos dolgok ezek, minél jobban belegondol az ember, annál inkább kinyílik a bicska a zsebében...

Régebben egész jó beszélgetéseim voltak itt, értelmes nőkkel. Mostanra a helyzet az, hogy a legundorítóbb, kéretlen privát gyalázkodásokat pontosan hogy itteni nőktől kapom! 1-1 az itteni állapotokhoz képest egészen kultúrált és normális hozzászólásom alapján, random rámír, beszól, gyalázkodik kéretlenül privátban.

Talán le kéne állni az álszenteskedéssel mert ti sem vagytok különbek! És legalább a normális emberekhez, akik normálisan kerestek fel titeket, azokhoz szintén normálisan állni hozzá. Instant törlés tiltás és anyázás és szídás helyett. Ha pedig nem megy, akkor nyugodtan le lehet szállni a magas lóról.

2022. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Mert 50 eves ven f*szok irogatnak akik megunták a felesegeiket
2022. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#19 nekem meg csupa fiatal írt, mivel nem tudták, hány éves vagyok. Legtöbbjük kedves, szimpi volt, de én egyrészt egy vén πcsa vagyok, másrészt nem vagyok szabad.
2022. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!