Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az élet tényleg 40 felett...

Az élet tényleg 40 felett kezdődik?

Figyelt kérdés

40+-os korosztály!


Jobban érzitek magatokat most, mint mondjuk 10 éve? Elégedettek vagytok?



2022. nov. 4. 12:11
A kérdező szavazást indított:
40 felett jobb, mint előtte
Is-is
Rosszabb
Ugyanolyan, mint korábban
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Az élet akkor kezdődik, amikor te úgy döntesz, hogy elkezded élni a saját életedet. Nem korhoz kötött. Amit meg írtál, baromság.
2022. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Egy lóf*szt. Az élet a születésedkor kezdődik. Hogy mikor veszed komolyan, az más kérdés.


Annak meg semmi köze ahhoz, hogy mikor érzi jól magát az ember. Miért, ha van egy rosszabb időszak, az nem élet? Azt ignorálod? Abból nem tanulsz semmit?

2022. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Ez tipikus boomer szöveg, önvigasztalás, ahogy a 2-es írta... az élet születéskor kezdődik...
2022. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Én ismerek 40-60+ éves embereket akiknek az egész életük egy merő boldogság, van annyi pénzük amennyi kell, sokat utaznak, szórakoznak, kirándulnak, ökörködnek, barátaik vannak, családjuk van. És vannak emberek akik 40 évesen is csak ülnek és a nyugdíjat várják.
2022. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, mikor a legtöbb, legintenzívebb, meg legmeghatározóbb dolog történik egy ember életében, az kb 20-30 éves kor között van, vagy kitolódhat max úgy 35 éves korig. Addigra a nagy dolgok eldőlnek, hogy kinek merre visz az élete, milyen sorsa lesz.

Bár én szeretem ezt a 40 feletti kb "mindennel kész vagyok" érzést is.

2022. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a mindennel kész vagyok sem feltétlenül igaz, főleg a mai világban.


Ismerősöm és párja 45-60 évesek, most építettek közös házat, kert, udvar, minden. Mellette vásároltak ingatlant kiadásra, ott vannak, hogy a gyerekek mind kirepültek, tudnak magukkal foglalkozni.


De legtöbb munkatársamnak ugyanúgy 40-50 felett építkezés, költözés. Általában ekkor halnak meg a nagyszülők, csúnyán hangzik, de ekkor örököl az ember ingatlant, nagyobb összeget, amiből lehet fejlődni.


Én magam most 30+ évesen vettem az első lakásomat, egy panellakást. Nem itt tervezem az életem leélni, viszont valahol el kell kezdeni.

2022. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az élet 90 felett kezdődik
2022. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most 40 felett kezd véget érni... 20 év masszív ivászat és keménydrog függőség után. Minden esetre nem bánom ha itt kell hagynom ezt a szemétkupacot. Számomra nem az élettel magával volt itt a baj, hanem ezzel a társadalmi rendszerrel amit itt az emberek létrehoztak.
2022. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!