Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Menyasszonyom most lesz 30...

Menyasszonyom most lesz 30 éves, ez miatt nagyon rossz kedve van. Probálom jó kedvre deríteni, hogy ez nem a világ vége és most kezdődik az élet igazán. Már mindent bevetettem, több kevesebb sikerrel? Hogyan nyugtathatnám meg?

Figyelt kérdés
Én egyfolytában dicsérem,de nem csak azért,mielött ezt mondta,akkor is egyfolytában dicsértem,sok közös programot csinálok,csinálunk,probálom elterelni a figyelmét.Mondhatom azt,hogy nincs rossz életünk,mindenünk meg van és nyugodtan kényelmes kiegyensúlyozott életünk van.Nagyon rossz nézni hogy ezért ennyire maga alatt van,mintha kicsit az önbizalma is elment volna neki ez miatt.Hogyan segíthetek még neki én?
2015. ápr. 27. 06:55
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
55%

Mondd meg neki, hogy szánalmasak a 30 éves, hat éves agyi szinten levő nők, majd ez helyreteszi.


Sokan ezt a kort sem érik meg, örüljön, hogy van családja, él és egészséges.

2015. ápr. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Ezt mondom neki én is,jó életünk van,kiegyensúlyozottan élünk.Nem értem miért kell a kákán és a csomót keresni?Tudom én sem örültem amikor 30 lette,de nem csináltam ebből ekkora ügyet,sőt egyre jobban motívált arra hogy minőségi életet éljek.Igaz én sem vagyok sokkal idősebb nála,pár év van köztünk.Probálom neki magyarázni,hogy gondoljon bele,hogy sok embernek 30 évesen milyen gondjai voltak,vannak.
2015. ápr. 27. 07:27
 3/42 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem rajott hogy 30 evesen meg semmire sem jutott az eletben, ha meg mindig menyasszony...
2015. ápr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
93%
Csak nekem nem derült ki, hogy konkrétan mi baja van? 30 éves, én aztán?
2015. ápr. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
*és
2015. ápr. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
36%
Én is idén leszek 30, azért nőként kicsit más megélni, mint férfiként. Olyan világot élünk, amiben a külső és a fiatalság a minden, 30 után a nők öregszenek, a férfiak még jó darabig macsók (már aki :))) Azért sztem is túl rinyálja, nem mondom, hogy engem nem gondolkodtat el, de azért ez túlzás. Minden annyi éves, amennyinek érzi magát. És igazából úgysem győzöd meg semmivel.
2015. ápr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Mikor lesz az esküvő?
2015. ápr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Feleség és anya akar lenni, csak nem akarja neked mondani.
2015. ápr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Nőként nekem is ez ugrott be, mint amit az utolsó írt. Eljött a 30 és még nem feleség nem anya. Nem lenne semmi baja a korával, ha 30 évesen már büszke anyuka lehetne, aki a játszótéren játszadozik a csemetéjével. Megvan mindenetek, írod te. Az anyagiak. De az még nem minden. Mert miről álmodik a lány? Álomszép esküvőről, egy kis családi házról és gyerekekről. Neki ez a minden, és ő 30 évesen még mindig csak álmodozik róla....

Nekem ez jött le, de bocs ha tévedek, hisz nem ismerlek titeket. Csak magamból indulok ki. Én 44 éves vagyok, és nem idegesít a korom, sőt büszkén vállalom, mert úgy érzem a koromhoz képest jól nézek ki, na nem azért mert olyan csodaszép vagyok, hanem mert a helyén az életem. Valami ilyesmit én is éreztem huszonpárévesen, hogy telnek az évek, és nincs semmim, de 30 éves koromra már megszületett a két gyerkőcöm, és büszke kismama voltam. Viszont van egy barátnőm aki akkor 30 évesen még egyedül volt. Na ő nagyon kesergett, hogy ő már milyen öreg, nem bírta felfogni, hogy 30 éves lett, hisz körülötte a 30-asoknak már családjuk volt. Hát ezen elgondolkodva én azt mondom, tedd fel magadnak a kérdést:

Mi kell a nőknek? (Mi kell a barátnődnek?)

2015. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
22%

" mindenünk meg van"


Hány gyereketek van? Mikor lesz feleség a menyasszonyból?


Ha nincs gyerek akkor egy szegény anyuka is boldogabb nála hidd el.

2015. ápr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!