Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a szimpátia jele?

Szerintetek ez a szimpátia jele?

Figyelt kérdés
A boltban vásároltam, az eladó/pénztáros nő, amikor a nagy üveges üdítőt elvette tőlem, illetve, amikor aprót adott vissza mindig hozzámért a keze. Az üdítős üvegnél elég nagy a felület, bőven lett volna szabad felület, hogy ne érjen hozzám, aztán amikor fizettem direkt úgy nyújtottam a kezemet, hogy ha akar hozzámérhessen és újra megtette. Tudom, hogy ez így fura meg minden, de lehet ez a szimpátia/vonzalom jele?

2022. nov. 5. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Na hát ezt ebből aztán meg is lehet állapítani.


Te voltál ott, te láttad a pénztáros nőnek a tekintetét, a beszédét. Lehet, hogy ez egy teljesen megszokott dolog tőle de az is lehet, hogy azt várta elhívod randizni vagy elkéred a számát.


Bár ez kicsit olyan dolog, hogy fáj a hasad ami tudod, hogy igazából fájhat gyomorrontástól is, de akár vastagbélráktól is és te egyből a vastagbélrákra gondolsz.


Nem kell túlgondolni. Ettől függetlenül még bepróbálkozhatsz nála legközelebb.

2022. nov. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
És még hogy a nők gondolnak túl mindent :D
2022. nov. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell túldimenzionálni a dolgot. Majd ha megdugtad, kiderül.
2022. nov. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Meglehet hogy annak a jele, de ennyiből nem igazán derül ki. Szóval gyakorlatilag lehet, hogy másik 100 emberhez hozzáér a keze egy nap és nem kell semmit sem belegondolni.


Kezdj el vele beszélgetni és látni fogod, hogy akarja-e a társaságod vagy csak "fárasztó" lesz számára a napi sokadik ember akinek beszélgethetnékje van.

2022. nov. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Rengetegszer adtak már úgy vissza a boltban, hogy hozzámért a keze, ez nem jelent semmit sem.🤷‍♂️
2022. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!