Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Elnetek a gyereketek közvetlen közelében de szinte függetlenség nélkül. vagy elkoltoznetek de akor csak jóval ritkábban latnatok ?

Figyelt kérdés

Szuleimnel lakom miotta volt elettarsam elhagyott úgy 1 éve már.

Elment az anyja.es így fentarthatatlan lett az addigi életem.



Azért mert dolgozom és egyedül 2 éves gyerekfelugyeletet nem tudom megoldani.munka mellet. kénytelen voltam visszaadni az albérletet és hazamenni gyerekkel együtt.


Vegulis nekem van egy külön lakreszem nem egy légtérben vagyok anyamekkal de nagyon nagy köztünk a feszültség mert nagyon mások vagyunk.oda jutottunk hogy kb rühelljuk egymást.

De az unokájuk szeretik és igazából most ő náluk alszik legtöbbször mert én műszakban dolgozom .

Hivatalosan is családba van fogadva náluk mert könnyebben intézkedik anyám mint én.


De viszont mikor otthon vagyok akor én vagyok a lányommal folyamatosan.

Anyámék kb minden hova mászkálnak szóval nélkülem nemtudnak megoldani hogy szabadok legyenek.ezert nem raknak ki vegulis .


Anyagilag nem alok rosszul eltudnek költözni és magam eltudnam látni de a gyereket ameg ilyen kicsi nemtudnam magamhoz venni.

Szóval érdemes maradni ameg kicsi a lányom? És csak akor elkoltozni és külön menni mikor már nagyobb a gyerek és akor ő majd elődönti hol akar élni.

Ti hogyan építenének az életetek?



#Szuloknel lakni
2022. nov. 5. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a te gyereked, nem anyukádé. Szóval ha mész, csak vele. Az nem opció, hogy különköltöztök, de a környékre, így ha segítség kell ott vannak a szüleid?
2022. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem opció mert itt sokkal nagyobb arányú felügyelet kell mint gondolod.


3 szakban dolgozom így a délutános és éjszakás műszakban megoldhatatlan de délelőtt se fogok 5 kor gyereket ébreszteni hogy bölcsibe vigyem megha lenne is olyan


Viszont 1 szakban meg nem keresnek annyit amennyit a külön élethez kell .

Szóval igazából egyedül nemtudom nevelni addig ameg egyedül nem bír otthon lenni olyan 8 9 évesen már úgy számolok hogy mukodhetne de az meg 5 év minimum.


Szóval azt mondjátok bármi áron de nyaralni kéne?

2022. nov. 5. 22:38
 3/8 anonim ***** válasza:

szóval nélkülem nemtudnak megoldani hogy szabadok legyenek - bocsánat, fordítva ülsz a lovon.


NEKIK van házuk, NÁLUK élsz, és az csak szívesség!, hogy vigyáznak a TE gyerekedre.


El tudnál költözni, de a gyerekedet már nem tudnád ellátni. Magyarul, ismétlem TE vagy rászorulva az ő segítségükre. Örülj, amiért tényleg jófejek és vigyáznak a gyerekedre.

2022. nov. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már ők a hivatalos gyamjai a gyerkocnek nem akarnak hogy szegény unokajuk járjon rosszul


Ha olyan kapcsolatunk lenne hogy ez nem lett volna opció nyilván albérletben maradtam volna és váltok munkát valami 1 szakos vagy 6 órás munkát lehetne találni szegények lennénk de valahogy megeltunk volna legfeljebb eladóm a kocsim meg elhasznaltam volna minden tartalekom

Plusz nekem ez rendkívül fárasztó lenne segítség nélkül. főzni se tudok és idegileg se vagyok az a nyugodt ember.



Szóval a gyereknek jobb ez így ahogy most vagyunk.nekem ez a lényeg. Én vegulis elvagyok meg itt pár évet csak úgy vágynek a független életre.akarmilyen szegény lyukban lakókocsiban stb jobban érezném magam .de ilyen helyre meg nem vehetek gyereket .

2022. nov. 6. 15:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Szóval úgy vállaltál gyereket, hogy nem volt meg a megfelelő háttered. Nem volt elég biztos a párkapcsolatod, nem volt meg az anyagi háttér. De ami nagyobb gond, hogy agyilag sem vagy elég érett felelősséget vállalni és egy gyereket felnevelni.


A szüleid szerencsére értelmesebbek, mint te és észrevették a szitut. Ettől függetlenül nem lesz a gyerekednek könnyű gyerekkora.

2022. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Manapság nincs olyan hogy biztos párkapcsolat. Az interneten egy átlagos nő naponta 5 pasit simman találhat.tul nagy a verseny.


Az se lett volna jó hogy évekig együtt vagyunk aztán szetmegyunk.

Személy szerint én akartam hogy működjön. működött is anyagilag jó volt és megtudtunk oldani mindent együtt. Voltak persze problémák is nem voltunk boldogok .


De működött volna .ha 50 éve eltunk volna együtt lennénk valószínű.

Külső körülmények a fő probléma de ezzel meg az ember nemtud mit csinálni.

2022. nov. 6. 18:53
 7/8 anonim ***** válasza:

#4

"Már ők a hivatalos gyamjai a gyerkocnek..."


Ez azt jelenti, hogy ha elköltöznél, se vihetnéd a gyereket magaddal. Tehát ha akarsz elköltözöl, ha akarsz nem, de a gyerek mindenképpen a nagyszülőkkel marad, mert ők a hivatalos gyámjai. Pont.

2022. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Vissza lehet kapni csak pár honap mire foglalkoznak vele a gyamhivatalnal.

Szülő kervenyezheti és ha nem valami bűncselekmény miatt van ott akor vissza is kapja általában

2022. nov. 6. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!