Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ilyen esetet elmesélni...

Egy ilyen esetet elmesélni valakinek Messengeren tényleg ennyire gáz?

Figyelt kérdés
Azt hogy láttam az utcán valakit rosszul lenni és mentőt hívtak hozzá. Tényleg nem illik ilyet leírni? Elég flegma lett tőle valaki
2022. nov. 8. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nekem ir ilyet valaki , ehez nem nagyon tudnék mit hozzászólni azonkívül hogy "oké"
2022. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak egy ismerősöm mintha mérges is lenne érte
2022. nov. 8. 14:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy reagál a másikra, a másik sztorijára, ahogy éppen van. A flegmaságához nincs közöd.

De valóban így zajlott a beszélgetés?

-szia, mizu hogy van, mi volt ma veled?

-szia, köszönöm, jól vagyok, minden rendben, viszont kissé zaklatott is vagyok, mert láttam ma egy embert rosszul lenni, akihez mentőt hívtak. Remélem nem lesz semmi komoly baja.

Ezután merre ment tovább a beszélgetés?

2022. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem csak simán leírtam Messengeren a semmiből csak úgy
2022. nov. 8. 14:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát úgy tényleg kicsit fura.
2022. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aztán megkérdeztem ilyent nem kéne-e leírni a másiknak ő azt mondta nem de még azt se volt hajlandó leírni hogy miért. Meg flegma lett
2022. nov. 8. 14:59
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Ebben mi a fura? Ha barátok, akkor miért ne oszthatná meg vele a kérdező? Nem tartom indokoltnak, hogy erre flegmán kellene válaszolni.
2022. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez kicsit olyan, mint a pletykálkodás vagy a katasztrófaturizmus. Ha valaki rosszul lesz az utcán, az nem cirkuszi látványosság, amit elújságol az ember, ez az, amit nem illik szerintem. Ha zaklatott vagy miatta, és ezért megosztanád, az más. Az nem oké, ha úgy beszélsz róla, mint egy attrakció. És ha csak úgy leírtad, az inkább az utóbbi benyomást kelti.
2022. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmileg elérhetetlen valószínűleg. Nem tudja mi történik benne, szorong, nem mutatja, hogy valójában mit érez. Így inkább áthárítja rád. Hogy miattad van, te írtál ilyet, amit nem szabadna.

Ahogy írtam, úgy reagált erre, ahogy ő van. Sajnos pszichoterápiás eset ő is.

2022. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!