Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek rosz hogy 17...

Szerintetek rosz hogy 17 évesen kapuzárási pánikom van és úgy gondolom lemaradtam mindenről?

Figyelt kérdés

Először is szociális szorongásban szenvedek, nagyrészt ez lehet az oka hogy rengeteg mindenből kimaradtam és rettegek hogy ez tovább is így fog folytatódni.

17 éves létemre még nem volt barátnőm, első csókom stb, ez az ami nagyrészt frusztrál hogy az "forever virgin" kategóriába tartozom, de nem ez az ami leginkább frusztrál hanem hogy már 16 éves korom óta rettentően vágyom egy barátnőre de még nem jött össze semmi és mi van ha a jövőben se fog ez változni?

Jelenleg van egy aranyos, nagyon inteligens lány akibe már több mint háromnegyed éve beleszerettem a gond hogy ő két évvel idősebb nálam így gátlásosnak érzem magam hogy egyátalán csak ez miatt van-e nála esélyem, egyszer leszólítottam de azóta egyszerűen nem tudom hogyan tegyem hogy "kihozzam az szituációból a maximumot"

Csakhogy egyrészt az érzelmi "hullámvasútozásom" miatt is képtelennek érzem magam, tegnap délután meglett volna az esélyem leszólítani őt csak nem voltam rá felkészülve és ez engem nagyon bánt mivel csak hónaponta kétszer láthatom őt és abból is csak nagyon ritkán van hogy megvan rá a megfelelő pillanat, hangulat.


2022. nov. 8. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Menj inkább májnkráftozni kisgyerek
2022. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Ne zárd be a kaput és akkor nem kell panikolni
2022. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es sajnos csak egyszer vagyok fiatal és ezt már később még nehezebb lenne "behoznom" van egy olyan érzésem hogy értelmes megértő választ egy darabig nem kapok
2022. nov. 8. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:
17 évesen semmivel se vagy elmaradva, nekem 17 évesen jött csak az ötlet, hogy szeretnék valakit, 18 éves lettem, mire összejött egy egy hónapig tartó "kapcsolat", és ugyan volt még 1-2 hasonló dolog, de most 25 évesen azt hiszem megtaláltam akit kerestem, és megérte rá "várni", még bőven előtted a világ :)
2022. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

huh reszben aterzem, remelem neked javulni fog az allapotod

de nekem csak rosszabbodik az egesz szorongas

19/L

2023. febr. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!