Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy érzed magad az utóbbi...

Hogy érzed magad az utóbbi pár napban?

Figyelt kérdés
Nekem elég szerencsétlenül alakult. Valami nagyon jó benne, de az életritmusomból kiestem, össze vissza alszom, depressziós a hangulatom, azt érzem a sors sem játszik a kezemre. Pedig általában feltalálom magam és jó dolgom van, de most nagyon szomorú vagyok. Igyekszem minden erőmmel változtatni a dolgokon. Jó lenne olvasni másokkal mik történtek. Bármiről írhattok, de a kérésem hogy fejtsétek ki jobban hogy mi történt, hogy történt, mit éreztek tőle, milyen kilátást láttok.

2022. nov. 10. 12:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Testileg és lelkileg nem vagyok rosszul (látom, hogy sokan rossz hangulatban vannak, vagy épp betegek, nektek kitartást, remélem, hamarosan jobb lesz), viszont pár napja elájultam, és bár kb. rögtön jobban lettem, és emiatt nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki, azóta sem vagyok az igazi, nem vagyok rosszul, csak olyan, mintha pofán vágtak volna, vagy mintha épp másnapos vagy kialvatlan lennék, pedig nem ittam alkoholt, és sokat pihenek.

Hétfőn megyek orvoshoz, meglátjuk, mi lesz.

2022. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kitartást kívánok mindenkinek, és remélem a hétvégétek jobban telik!😊


Hát.. nem túl fényesen teltek a napjaim nekem sem. A hét elején kellett szembesülnöm azzal (bevallanom magamnak), hogy kettő, régi, mély barátságom vált egyoldalúvá, és annak nem látom tovább értelmét, hogy csak én tegyek érte bármit is.

Ezek mellett pedig sikerült túl is vállalnom magam egyetem és munka terén, ez is a héten csúcsosodott ki. Nem igazán jött össze, hogy mindennap kialudjam, kipihenjem magam, és ez most már kicsit nyomasztani is kezdett, mert a magamtól elvárt teljesítményem sem volt az igazi. Régen, sőt igazából sosem, okozott gondot a határidők megtartása, az utóbbi hetekben mégis küzdök ezzel elég szépen.

De mindegy, ez egy ilyen időszak, ez után jobb jön :)

2022. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sok sikert nektek.
2022. nov. 14. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!