Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utóbbi két napban kolléganőm...

Utóbbi két napban kolléganőm mintha kerülne, miért?

Figyelt kérdés

1 hónapja dolgozok a cégnél, bár én másik üzletben vagyok,de hozzájuk tartozok,kollégák vagyunk.


Ő nagyon nyitott volt,rendes,segítőkész az elején.

Sokat beszéltünk,mindig kereste a társaságomat.Ha bementem a kulcsért vagy bármi másért, szinte elsőként termett ott és érdeklődött felőlem.

Időnként írok vele facebookon,bár jó részt én kezdeményezem a beszélgetéseket.


Tegnap is meg ma is nagyon furcsán viselkedett,nem jött oda nem is nagyon köszönt.Mikor megy haza ha hamarabb végez mint én akkor bejön hozzám elköszönni meg pár szót váltani,vagy ha az nem is integet. Ma egy másik kollégám volt nálam,neki köszönt nekem nem !!? :O


Nem mondtam neki semmi sértőt,szerintem.


23 évesek vagyunk és nőneműek :D


Vkinek van vmi tippje esetleg?


Nagyon megszerettem mint embert,mert sok közös van bennünk meg tényleg nagyon rendes lány.

Kicsit kezdtem ez előtt két napig azt érezni,hogy szinte nem kollégák vagyunk hanem barátnők :D


Gondolkoztam és lehet vmi magánéleti probléma is állhat a dolog mögött,de érdekes mód ahogy láttam másokkal nevetgél meg elvan( mikor megyek vmi ennivalót venni akkor előttük megyek el,látom)


2016. jún. 17. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lenne célravezetőbb, ha egyenesen őt kérdeznéd meg? Itt szerinted ki az, aki meg tudná mondani, mi ütött a kolléganődbe?
2016. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem is vártam,hogy pontos választ adtok.

Csupán tippeket vagy hátha volt vkinek hasonló.


Amúgy várok pár napot és még ha 2-3 napig ilyen lesz akkor rákérdezek!

2016. jún. 17. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!