Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van ennek jelentosege?Akar engem?

Van ennek jelentosege?Akar engem?

Figyelt kérdés
Van egy noi ismerosom,mostanaban szakitott az elozo csavojaval,és mostanában mindig az elsok koze dobja fel a messenger. Pár éve egy iskolai rendezvényen ismertuk meg egymast,akkor sokszor poenkodtunk,piszkalgatott(marmint nem szidott,mintha jatszana)Errol hogyan velekedtek?
2022. nov. 11. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
37%

A telefon valahogy lekövet téged (talán a cellainfó, fax tudja), és valahogy tudja, hogy mikor hol vagy, mit csinálsz épp, azt is, hogy kivel vagy. Múltkor találkoztam egy régi ismerőssel, a Google Fotók az ő képeit ajánlotta, hogy nézzem vissza, voltam a kfc-ben, a Facebook elkezdett főoldalon kfc-s hirdetéseket feldobni(pedig még csak rá se kerestem) stb..


Az ismerős ajánlások is valahogy így működnek, azt dobja fel, akire rákerestél, vagy beszéltél róla. Fura.

2022. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lassan olyan mobilok lesznek, amik a felhasználó tudta nélkül irányítja a tulajdonosa életét, kb. mint a Jexi c. filmben
2022. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!