Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha valaki ilyen...

Mit jelent, ha valaki ilyen lazán válaszolgat csak?

Figyelt kérdés
Tehát van egy lány akivel kb 3 hete beszélgetek messengeren. A kezdetektől fogva nagyon sokat ignorál. Általában minimum 1-2 óra mire visszaír, de sokszor van, hogy 4-5-6-7 óra mire válaszol, vagy éppen az esti üzenet amit küldök neki úgy 8 óra körül, arra csak másnap reggel ír vissza, de én látom, kiszámolom az időt hogy éjfélig elérhető volt messengeren. Mikor válaszol akkor teljesen normálisan lehet vele beszélgetni, hosszan válaszol, de olyan ritkán ír, hogy ha én is ilyen időintervallumonként írnék vissza akkor kb semmit nem beszélgetnénk... Én általában 15-30 percen belül visszaírok. Eközben volt már egy találkozásunk, ami teljesen jól sikerült, de a visszaírásk gyorsasága nem változott semmit. Most hétvégén is találkozni fogunk. Tehát elméletileg rendben lenne az ügy, de mégsem. Rengeteget elérhető az állapota, meg max óránként felnéz a messengerre és az instagramra is, mert mind a kettőn figyelgetem hogy mikor volt elérhető. Ezért bosszantó hogy nem nézi meg az üzenetemet órákig, mikor biztosan elérhető volt többször is. Ti nők miért csináljátok ezt?
2022. nov. 11. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

Röviden: nem vagy számára érdekes.


Attól mert találkozik veled még nem jelenti azt, hogy érdekled is. Ha érdekelnéd, akkor reszponzív lenne.

2022. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Be vagyok jelentkezve telón, tabon és laptopon. Mindig elérhetőnek tünők, holott kb. napi 2x 30 percben vagyok valóban az. Vannak üzenetek, amikre muszáj gyorsan válaszolni, azokat megoldom rögtön telóról. A többivel inkább várok myigisabb időszakig, mikor leülök a gép elé és szépen, remdesen megválaszolom.

Semmit nem jelent sztem.

2022. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyenek ezek az üzenetek. Ha mély téma, kifejtős, és érdekel is a másik, van, hogy fél napig nem válaszolok, mert szeretnék érdemben reagálni rá, és akkor jut rá időm.
2022. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem a nők csinálják ezt csak az a nő akit nem érdekelsz!

Ha nekem tetszik valami bármennyire is elfoglalt vagyok azon vagyok hogy írjak neki!

Amúgy meg beteges hogy ennyire nyomonköveted mikor hol aktív

2022. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

4


Hiába, ugyanezt írtam az 1-es válaszomban, csak az embereknek fáj az igazság :D

2022. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

Pontosan :D

Mindenki próbálja ilyenkor bemagyarázni magának hogy na vajon miért nem ír. Levágós hogy az ilyet nem is érdekled! Biztos nem írnék többet neki, aztán vagy észrevenné magát, vagy ő sem írna és ebből ki is derült mennyire voltam fontos!

2022. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Beszélget ő, csak nem veled. Unalmas perceiben meg te is megteszed, ennyi.
2022. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen gyártod a problémát. Ha napokig nem nézné, nem válaszolna, az tényleg ignorálás, lazán kezelés, ez így teljesen rendben van. Nyilván nem a chatelés az egyetlen napi elfoglaltsága, ill. amikor facebookozik, beszélget másokkal is (itt most barátokra, ismerősökre gondolok). Eleve vannak aktuálisan fontosabb, ill. gyorsabban megválaszolható üzik, neked hosszabban ír, nem gyanús, hogy ahhoz jobban kell ráérés, esetleg gondolkodik is rajta az ember? Beteges, hogy ennyire lesed, mikor volt elérhető, és az is, hogy pár óránkénti hosszú válasz ritkának számít nálad. Ne fojtsd meg, ne akarj rátelepedni, te is foglald el magad jobban, nagyon unatkozhatsz/telefonfüggő vagy.
2022. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Aki megirja az igazságot azt lepontozzák

Fáj egyeseknek az igazság

2022. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
A hülyeséget persze, hogy lepontozzák:-) Én pl. nem vagyok nőként az 5 percen belül visszaírós típus, de nem azért, mert nem érdekel a másik. Van neten kívüli életem is, munkám stb. A lényeg ebben a sztoriban, volt már egy jól sikerült találkozó, le van beszélve egy következő, és nem tűnik el a lány, hosszan is válaszol, csak épp nem ír non stop. Hol a probléma?
2022. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!