Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen emberek szoktak itt...

Milyen emberek szoktak itt válaszolgatni a gyakorin?

Figyelt kérdés
Szóval, kinek mi a tapasztalata? Azért kérdezem, mert rászoktam itt keresni dolgokra, és néha elég durva, lekezelő válaszokat szoktam találni, miközben az illető mondjuk egy abszolút normális kérdést tett fel. Vagyis mindjárt megy a hülyézés, anyázás, stb. Nem lehetne intelligens, kulturált módon válaszolni, még akkor is, ha éppen a kérdés valakinek nem tetszik, vagy valamelyest érinti őt?
2017. aug. 6. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem, b+ te is hülye vagy....... (csak poén :D) Ja vannak itt sokan hülyék, sokan normálisak. Welcome to internet. Az emberek név nélkül kiadják a frusztrációjukat, és debilkednek másokkal.
2017. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez a legkeményebb hely 😂
2017. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Olyan parasztok, mint te b+! :D Nyugi, vicc volt. Mindenféle ember van itt is. Van, aki teljesen normális, korrekt választ ad, más meg letépi a fejedet. Talán a baba-mama rovatban kevesebb a szociopata, mint a Kultúra és közösség részen.:D És van az a típus, akit sem a kérdésed, sem a válaszok nem érdeklik, hanem csak a saját keserűségét fröcsögi bele a világba. Ezekkel egyáltalán nem kell foglalkozni.
2017. aug. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A gyakorin vicces emberek szoktak válaszolgatni.
2017. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy te is viccnek szántad ezt a mondatodat?


Amiket én olvastam, egyik-másik már a becsületsértés határait is súrolja.

2017. aug. 6. 12:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Ebből a kérdésből nem derül ki,mit szeretne megtudni a kérdező.
2017. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

az 5 nekem jött? az 1.2.3. miatt írtam, viccelnek és magam is viccoltam. Egyébként meg az emberek sokfélék, minden ember más és más, és mindenféle van, és itt is.


Azt tudtad, hogy még két egyforma hópehely sincs? mind hatszögletű kristály, de min más és más.

[link]

2017. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oké utolsó válaszoló! Viszont, van abban igazság, amit a hozzászólók írtak, és ez ijesztő, félelmetes.
2017. aug. 6. 12:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Na, még egy idióta kérdés (beszálltam a vicchullámba)

Én azt vettem észre, hogy az emberek azért alapvetően segítő szándékkal válaszolnak. Előfordul, hogy valaki nagyon kiakaszt a hozzáállásával, és többen megpróbálják meggyőzni, hogy ez így nem jó, ő meg köti az ebet a karóhoz és hülyeségeket hoz fel, na ilyenkor szktak elszabadluni az indulatok, meg van 1-2 téma, ami annyira megosztó, hogy úgyis vérre menő vita lesz alatta (abortusz, vallás, nemi erőszak, miért hülyék a férfiak, miért hülyék a nők, politika).

Meg persze vannak szerencsétlenek, akiknek az jelenti a fő szórakozást, hogy névtelenül, marha bátran beszólogatnak valami hülyének, aki feltett egy kérdést.

A lekezelő válaszokról annyit, hogy ha a kérdező nem akar szarkasztikus választ, ne tegyen fel hülye kérdést. Hadd idézzem a "ha k*vának állsz, ne csodálkozz, hogy megba*nak"mantrát.

Az ezzel az egyetlen probléma, hogy ha én kapok egy baromi kioktató választ, akkor megnézem, van-e benne igazság, és ha nincs semmi használható, figyelmen kívül hagyom. De egy kétségbeesett, magányos, épp krízist megélő ember nem fog így tenni.

2017. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


itt mindenféle népektől kapsz választ. Az a döntő a ittmaradásodban/látogatásod gyakorisága szempontjából, te mit veszel magadra (a trollok válaszaira reagálni se érdemes sztem), és melyik választ tartod értelmesnek. Aki értelmesen válaszol neked, annak írj privátot, és kész.


Az ide látogató emberek egy része se nem intelligens, se nem kulturált, és még disztingválni se tud. Ne legyenek irreális elvárásaid. De ne is vedd magadra.

2017. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!