Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondják az eladókra,...

Miért mondják az eladókra, hogy nem piacképes a szakmájuk?

Figyelt kérdés
Főleg az élelmiszer/diszkont áruházi eladókra gondolok.Mindig van vásárló az ilyen üzletekben, délutántól meg tömeg.

2022. nov. 11. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

...és akik a piacokon eladók??

Azok sem piacképesek?

2022. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Addig az lesz, amíg a sok értetlen öreg képtelen használni a terminálokat.

Szóval jó sokáig.

2022. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

2

Te fiatalként még a kérdést sem értetted meg!

2022. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%

Az eladó az egy szakma? Azt hittem egy állás. Gyakorlatilag semmilyen követelmény nincs, kb mindenki eladónak megy akinek nincs jobbra végzettsége.

Én piacképes szkamának/végzettségnek azt nevezném ami olyan tudás/tapasztalat ami biztosítja, hogy találsz munkát. De mivel eladói állásokra rendre túljelentkezés van, mivel kb bárki mehet oda, így ez annyira nem jön ki itt.

2022. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Képzeld megértettem, de csak miattatok vannak még kasszások, mindenkinek van esze használni a terminált. Szóval nem kéne kasszás, nem lenne piacképes. Nem vennének fel. Vágod ugye? Mielőtt még te próbálod bemagyarázni magadnak, hogy én nem értem. Hibbant öreg.
2022. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincsen már kizárólag ilyen állás, hogy kasszás, árufeltöltő van, akik kasszáznak is, ez nem új dolog, hogy a lehető legkisebb létszámmal próbálják megoldani a kettőt együtt, viszont így is kell ember ezekre.
2022. nov. 11. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért lehet nem piacképes, mert a kasszásokat/árufeltöltőket bármikor lehet helyettesíteni egy pár órás betanítás után akár egy diákkal is.


EGyébként ami miatt mégis az, hogy senki nem akar szarért hugyért ebben a munkakörben dolgozni.


Aldi, Lidl ezért is fizet többet, mert ezzel próbálják magukhoz vonzani a munkaerőt.


Egyébként mondjuk általános jelenség, hogy a legtöbb emben nem akar dolgozni, mégis nettó ötszázezres fizetést képzel el magának.

2022. nov. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó leírta a lényeget.

Vagyunk egy aldis dolgozót, aki ugye mindenes. Mi kell egy ilyen munkához? Hát..állóképesség és némi türelem, és ennyi. A kasszásokat már most lehetne helyettesíteni. Ha szigorúan nézzük, sima betanított munka.

Fősuli alatt dolgoztam TESCOban, első nap után kb. mindent tudtam.

2023. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!