Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Feljelentsük a postást?

Feljelentsük a postást?

Figyelt kérdés
Arra nem képes, hogy elvégezze a munkáját, folyton mások levelét is bedobja a mi postaládánkba, és ez nem egyszeri eset, mindig ezt csinálja!

2022. nov. 12. 08:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
44%
Megteheted, hogy feljelented, de ez nem fogja senkinek az ügyét előrébb vinni akkor sem, ha a lélektelen "munkavégzésnek" is nagyjából ugyanez a végeredménye.
2022. nov. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
34%
Megint reggelizés nélkül álltál neki karattyolni. Eredj egyél pár falatot, és gondold át az egészet alaposan teli gyomorral. Ezért tart itt a világ, ahol, mert tele van rosszszándékú emberekkel.
2022. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
9%
Miért tragédia ? Ilyenkor fogom ha ismerem a címzettet oda adom . Ha nem akkor bedobom a kazánba ennyi .
2022. nov. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ő is ember, hibázhat. Hozzánk néhány éve egy egyetemről érkezett levél a felvételi időszakban, ami két házzal arrébbra volt címezve. Odasétáltam, pont kint volt a címzett, egy fiatal lány aki már tülkön ülve várta a levelet, nagyon örült neki amikor átadtam. Azóta, ha minden jól ment, már el is végezhette, nem tudom mi történt azóta. Egy hónapja pedig egy kicsit távolabbi ház gázszámlája landolt nálunk, azt csak simán bedobtam a postaládájukba. Mi nem kapunk hónapok óta gázszámlát, azon agyalok, lehet a miénk is máshol landolt, az illető meg benézte és kifizette :)
2022. nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%

Egyébként az a problémás az ilyen szinten lélektelen munkavégzéssel, hogy aki ezt képes megcsinálni kézbesítőként, abban egyszerűen nincs meg az intelligencia arra, hogy felfogja, mennyi embernek és milyen szinten árt.

Árt az ügyfélnek, mert nem kapja meg rendesen a küldeményt.

Árt a postának, mert az internet széles körű elterjedése következményeként egyébként is haldokló posta megítélését tovább rombolja a szolgáltatás minőségének tovább rombolásával.

Árt a közvetlen kollégáinak is, - akiket a hülyesége miatt sokszor ok nélkül is kritizálnak, lenéznek, megvetnek.

És - szerintem ennek nincs leginkább tudatában, - árt magának is hosszútávon, mert a leginkább vérig sértetteknek egyike pont a hozzá hasonló mentalitású emberek szoktak lenni, - amikor kezükbe nyomják a felmondást.

Összegezve: egyszerűen buta ahhoz, hogy postán dolgozhasson.

2022. nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
2%

Tehetsz bejelentést, de nem fog változni semmi.

Nincs semmi felelőssége a postának a küldemények címzetthez eljuttatásában.

2022. nov. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem teljesen tiszta, hogy mit értesz feljelentés alatt. Ha csak a rendőrségi feljelentést, akkor ne. Ha azt is feljelentésnek hívod, amikor a munkahelyén jelented, akkor igen.
2022. nov. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
57%

15, a posta szerinted mennyire válogathat, hogy ki dolgozzon ott? Örülnek, hogy valaki kiviszi a leveleket, ennyi pénzert.


Olyan ez, mint amikor sírnak, hogy szr a matektanár. Annyiért basszus az is valami, ha gyerekfelügyelet van.

2022. nov. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
54%
És hogy bizonyítod? Minden nap kamerával nyitod a levélszekrényt?
2022. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a faluban is ilyen volt sőt rosszabb. Konkrétan volt hogy szándékosan szivatott, de a levelekbe is bele olvasott meg sokat pletykált. Undorító egy ember az ilyen. Hála a jó istennek mind ki lettek rúgva. Most egy férfi viszi a leveleket autóval. Nagyon boldog vagyok. Már elegem van hogy bankkártyàmat is máshova dobta direkt. Komolyan mondom beteg az ilyen.
2022. nov. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!