Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az a férfi aki 250-300.000ftot...

Az a férfi aki 250-300.000ftot keres ma Magyarországon az pancser? Mennyi lenne ma a normál fizetés egy férfinek ami miatt nem nézik le?

Figyelt kérdés

Mindenkihez szól a kérdésem, de ha lehet ne ilyen kamu milliós fizetésű emberek válaszoljanak!

Az nyilvánvaló hogy politikusok orvosok vállalkozók és még ehhez hasonlók keresnek annyit, de ez nem is érdekel, csak az elfogadható szint érdekel!


Előre is kösz az értelmes válaszokat!



#elfogadható fizetés
2022. nov. 12. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Nem sokat mond adott ember képességeiről, hogy mennyit keres.

2022. nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
225 ezer forintot keresek 8 órában. Viszont én 9 órázni szoktam, és hozzájön a 25 év alatti szja tamogatás. Így kapok 307 ezer forintot. Pancsernek nem érzem magam, viszont alulfizetettnek igen. Ez vidéken van egy kisebb városban. Nem sok lehetőség van az én szakmámban a környéken. Cnc forgácsoló és programozó vagyok.
2022. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A fizetésed függ attól, hogy mit dolgozol és hogy hol.


Az ország nyugati részén másfélszer többet kereshetsz ugyan azon munkáért, mint keleten.

2022. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg én ennyit se keresek, viszont vannak artalékaim, így jelenleg mindegy is lenne, mennyit keresek. Ha valaki csak a fizetés összegét nézi, nem sokat tud meg rólam.
2022. nov. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne pancser és miért kellene bárkit a fizetése miatt lenézni?

Vagy éppenséggel a magas bevételei miatt isteníteni, miközben egy buta, bunkó fsz?

2022. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"miért kellene bárkit a fizetése miatt lenézni?


Vagy éppenséggel a magas bevételei miatt isteníteni"


Nem erről van szó amit írtál, csak van egy szint ami alatt lenézik a férfit az emberek.(persze nem minden ember)

2022. nov. 12. 13:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Nőként én is ennyit keresek (jelenleg még adómentesen) észak-magyarországi régióban. Nyilván nyugatabbra többet kapnék ugyanezért a munkáért, de csak a pénz miatt nem költöznék. Párom 350-400-at keres egy másik pozícióban persze. Együtt élünk.

Szóval annyira nem rossz, ha nem vagy egyedül, akkor meg lehet élni jól két ilyesmi fizuból. Sajnos az árak az egekbe szöktek, így egyedül már nehezebb.

2022. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!
2022. nov. 12. 15:06
 9/10 anonim ***** válasza:
210 ezer a nettó átlagfizetés, elég sok pancser van az országban...
2022. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rendszermérnök válasza:

#9 - Sajnos ma már >minden< statisztikát hamisítanak. Két éve még elhittem volna. . .mondjuk azt is nehezen hiszem el, hogy havi nettó 80-100-ért egy ápolónő bemegy éjszakára tizenkétórázni. . .pedig nem is egy megy be sajnos.


Ja, válaszolni is kéne. . .a korodtól függ teljesen. Szerintem huszonévesen teljesen rendben van bruttó ennyit keresni. Tudhatsz jól élni és félre is tenni, ha otthon élsz. Harmincasként albérletben nettó ennyiből sem tudnék félretenni; - ami miatt pancsernek érezném magam; - és ez a lényeg. Ha te jól érzed magad, más gondolhat, amit akar.

2023. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!