Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elégedett vagy az életeddel?...

Elégedett vagy az életeddel? Min változtatnál rajta? Tettél vagy tervezel lépéseket tenni annak érdekében, hogy változtass rajta?

Figyelt kérdés
2022. nov. 13. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen vagyok elégedett. Örülök annak, hogy sokat fejlődtem az elmúlt pár évben. De még messze nem vagyok azon a szinten amin szertnék lenni. De fejlődés az élet, így addig fejlődök amíg meg nem halok. Amúgy nagyon sok lépésem van amivel változtatni akarok.
2022. nov. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen. Fejlősni kéne, ahogy az első írja. :) lassan, apróbb lépésekkel
2022. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok az. Igen, teszek érte minden nap, hogy jobb legyen.
2022. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok vele teljesen megelégedve.

Kezdtem rajta változtatni, viszont ehhez magamon kellett először. És nagyon sokat fejlődtem, szerencsére, bár még mindig vannak hiányosságok. Azóta viszont az életem is jobb irányba halad, de még mindig nem teljesen az igazi.

2022. nov. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azt mondom, alakul a dolog, az országon belül sok helyre eljutottam, úgy néz ki megismerkedtem valaki olyannal, akivel hosszú távon együtt tudnék majd élni, már csak egy normális munkahely kéne, és igen, elégedett lennék 😄
2022. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már régen rossz, ha valaki elégedett azzal, ami van, mert mert akkor megakadályozza a fejlődés lehetőségét. Persze túlzásokba sem sem szabad, vagy szabadna esni, de keresem az arany középutat én is!
2023. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!