Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy változtassam meg az életem?

Hogy változtassam meg az életem?

Figyelt kérdés

Bele is vágnék a lényegbe.

Nem vagyok magammal megelégedve, ezalatt értem a hozzáállásomat, a testemet, a gondolkodásomat.

Van egy munkahelyem, 3 műszak, teljesen lefáraszt testileg, lelkileg, de sajnos itt a környéken nincs más, és sajnos nem is fizet jól. ( 3 műszakban keresek 100.000Ft alatt.)

Jöjjenek akkor a kérdéseim felétek.

———

1.) ha nagyon sovány vagyok, többen függ ez a genetikámtól is, hogy tudnék hízni? 45kg vagyok, 164 cm magas. Tudom, kell a zsír ahhoz, hogy neki tudjak állni edzeni.

2) hogyan gondolkodhatnék felnőttesen? 18 éves lány vagyok. Nagyon gyerekesen gondolkozom, felnőttekkel (30-40évesekkel) dolgozom együtt, és nem találom meg velük a közöshangot, nincs témám velük. Ha mégis, össze-vissza hadarok, azt sem tudom mit beszélek csak mondom és mondom, aztán azt várom, hogy mikor léphetek már ki ebből a beszélgetésből, mert nem érdekel. Van egy 40év körüli munkatársam akinek érdekelt az élete, és én is úgy szeretném felfogni az életet ahogyan ő, de láttam már rajta hogy idegesíti hogy ennyi mindent kérdezek tőle, így hát soha többet nem tettem ezt meg.

3) hogy találhatnám meg az emberekkel a közös hangot? Az előző pontban írtam is erről, de leírom tömörebben. Én nem találok viccesnek olyan dolgokat mint más, nem tudok velük nevetni, ezért furcsán néznek rám, sokszor amikor lent cigizünk munkahelyen körbe állnak és úgy nevetnek, én meg csak nyomom a telefont, mert hülyeségnek tartom azt amiről beszélnek, nem találom meg senkivel sem a közös hangot, nemtudok hogy elkezdeni egy beszélgetést ( legyen az például telefon beszélgetés egy orvossal) ,és ez engem nagyon zavar.

4) hogy találhatnám meg az öltözködési stílusom? Azt már tudom, hogy nekem van egy olyan stílusom, hogy tele szeretném magam varratni tetoválásokkal, és szeretnék nagyon sok piercinget . Nagyon tetszenek !!! Viszont nemtudom eldönteni, milyen szín tetszik, melyik passzolna az egyénemhez , van amikor rózsaszínes kedvemben vagyok, és van amikor feketéhez van a leginkább kedvem.


———•———


Nagyon köszönöm nektek hogy elolvastátok, remélem tudtok nekem akármelyik pontban is segíteni.

Kérlek, ha csak gúnyolódni szeretnél, ne tedd mert ígyis a lelkiállapotom egyenlő a 0-val. Tudom ez téged olvasó nem érdekel, hisz nem ismerjük egymást, de tégy több jót, mint rosszat, az élet előbb-utóbb úgyis viszonozza neked azt.😊



2020. márc. 26. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Ha edzeni akarsz, akkor nem zsír kell, hanem fehérje, abból épülnek az izmok. Egyél sok húst, tojást, tejterméket stb.


2. Ez időbe telik, senki se nő fel hirtelen 18 éves korában. Ehhez kellenek a tapasztalatok, önállóság, munka, család stb. Jön fokozatosan, és tart életed végéig.


3. Nem is kell a birkanyájba beállni, azokra koncentrálj, akikkel jobban megtalálod a hangot. Az az 1-2 ember sokkal fontosabb, mint a többi.


4. Ezt neked kell eldönteni. Esetleg keresgélj ilyesmit neten, nézz szét, hogy mi tetszik.


Munka ügyben annyit, hogy ha a mostani helyzet elmúlt, akkor próbálj fentebb kapaszkodni kicsit. Tudsz értelmesen írni, nem tűnsz buta fímkereskedőnek. Akár tanulás, akár csak egy jobb pozíció simán összejöhet.

2020. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Igen, tény nem vagyok buta lány csak szeretek viccelődni, ezért nem vesznek komolyan, nem hallgatnak meg komoly helyzetben, pedig olyankor tudok a legkomolyabb lenni.

Sajnos az iskolát nemtudtam elvégezni családi okok miatt, de megmondom őszintén, egyáltalán nem is hiányzik a tanulás. Sajnos.🙂

2020. márc. 26. 21:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamire akarod még vinni, akkor:

-ne foglalkozzál a hülyékkel,

-ne érdekeljen, hogy mások mit mondanak,

-ne dohányozzál, ne tetováltasd tele magad, mert az igen sokak szemében egy megbélyegzés.

-ne rakd tele pircinggel magadat, mert azzal előre kirekeszted magad a normálisak közül.

-tanuljál, még fiatal vagy. Vagy egész életedben ilyen melót akarsz csinálni és fillérekből akarsz nyomorogni?

2020. márc. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom. :)
2020. márc. 27. 11:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy okos válasz volt, csak valóban tartsd is be!!


A szegénységtől, a megalázó fizetésektől, a három műszaktól és a félhülye munkatársaktól csak úgy tudsz megszabadulni egy életre, ha tovább tanulsz.

Még fiatal vagy, legyen egy cél előtted!


Megpróbálom szemléltetni, hogy kb. mire számíthatsz, ha tovább tanulsz:

- 8 általánosnál: 100ezer Ft alatti fizetések, tanulatlan munkatársak, rossz munkakörülmények, rossz lakáskörülmények, egészségtelen táplálkozás, kialakuló betegségek sb...

- Érettséginél: 100ezer Ft feletti fizetések, érettségizett munkatársak, picit jobb munkakörülmények stb..

- Felsőfokú végzettségnél: minimum 2-300ezer Ft-os kezdő fizetések ami évente emelkedik és elérheted, hogy havonta megkeressed a mostani fizetésed ötszörösét is vagy még többet, egészséges 1 műszakos laza munkakörülmények, tengerparti nyaralások, saját autó, lakás stb...


Most még dönthetsz a sorsodról!

Maradsz ahol vagy és azt összes vagyonod 20-30 év múlva is csak egy pircing és 5-6 féle betegség lesz,

avagy tovább tanulsz és lehet jó életed, saját lakásod és egy autód, amiből jól ledudálod majd a mostani munkatársaidnak a fejét majd, ha meglátod őket kéregetés közben az utcasarkon.

2020. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj igazabol, a szuleim se gazdagok, nem traktálnának pénzzel, nem is várom el ezt tőlük. Most viszont nagyon rá vagyok szorulva a pénzre, és egy iskola alatt nem kapnék én pénzt.
2020. márc. 29. 13:03
 7/9 A kérdező kommentje:
És sajnos most semmilyen OKJ-s tanfolyam sem indul a korona vírus miatt ..
2020. márc. 29. 13:23
 8/9 A kérdező kommentje:
Es igazabol ugy velem maj vilagban mar az ember erettsegivel sem jut tobbre, ha nem megy kulfoldre.
2020. márc. 29. 13:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Minek mennél külföldre tudás és végzettség ill. szakma nélkül??


Ha elvégzel egy okj-s tanfolyamot, már azzal is a többszörösét tudod keresni itthon is a mostaninak.

2020. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!