Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről, akik nem mennek el osztálytalálkozókra? Ez jellemzően amiatt lehet, mert ezek az emberek nem értek el semmit az életben?

Figyelt kérdés
2022. nov. 13. 20:45
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
98%
Hogy más dolga van.
2022. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
91%
En se tudtam elmenni, mert Torontoban elek,project managerkent dolgozok egy epitoipari generalkivitelezo cegnel.
2022. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
98%
Nekem jól fizető állásom van, de mégse mentem el, mert nem vagyok kíváncsi rájuk. Ki voltam közösítve. Akikkel jóban vagyok azokkal váltok pár havonta egy-két szót.
2022. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Aki érdekel, azzal amúgy is tartom a kapcsolatot. Minek menjek el olyan emberek közé, akik hidegen hagynak. Ha érdekelne mi van velük, keresném a társaságukat.
2022. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
87%

Természetesen igen, csakis azért.


Nem azért, mert nem akar találkozni egy-két gyökérrel, vagy simán van jobb dolga ennél, nem. Azért csinálja, mert szégyelli magát felnőtt ember létére.

2022. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
93%

Én gyakorlatilag soha nem megyek osztálytalálkozóra, mert egyszerüen nem érdekelnek azok az emberek, nincs mit beszélni velük, teljesen értelmetlen dolognak tartom.

A véleményeddel ellentétben elértem sok mindent, karrier terén is meg a magánéletben is, de ez nem ok arra, hogy egy csomó közömbös embernek meséljek az életemröl, végighallgassam, ki mit mond magáról, ami nem érdekel és utána még végigunatkozzak egy estét közöttük.

2022. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
92%
Nincs véleményem. Sajnálom, hogy nem tudunk találkozni és beszélni, de kb ennyi. Nyilván ha tudna/akarna, akkor eljönne.
2022. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
95%

Feleségem nem volt legutóbb, pedig amúgy sikeres, a legtöbb, talán az összes osztálytársánál sikeresebb, de a legtöbbjükkel sosem volt igazán jóban. Akikkel jóban van, máig tartja a kapcsolatot, a többivel nem szívesen találkozik.


Egyébként meséltek neki, alokkel jóban van, akik a leginkább lepukkadtak, azok pont ott voltak.

2022. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy te kissé anyagias?
2022. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
95%

igazából lassan azokat nem értem akik elmennek...

persze az internet előtti világban volt létjogosultsága a dolognak, a régi osztálytársak, barátok szétszóródtak az országban, amikor behívták őket sorkatonának, kit melyik városba vettek fel, hol kapott munkát, aztán gyerekek, család, nehéz volt csak levelezve meg később már esetleg telefonálva kapcsolatban maradni, és így volt egy fix találkozási pont, ahol megtudhatták, kivel mi történt. ma már az internet korában sokkal egyszerűbb a kapcsolattartás azokkal, akikkel akarjuk, akikkel meg nem, azzal ötévente egyszer sem érzem szükségét kapcsolatba kerülni.

mára tényleg annyivá korcsosult a dolog, hogy elmegyünk és felvágunk vele, milyen csini diplomáink vannak és milyen puccos irodában dolgozunk.

2022. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!