Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 év körüliek mennyire...

25 év körüliek mennyire szoktatok a szüleitekkel menni utazni, nyaralni, programokra?

Figyelt kérdés
2022. nov. 14. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb félévente járok anyával, néha mindkettejükkel együtt programozni, koncertre, színházba, esetleg valami kiállításra. Kb 2 évente csatlakozom hozzájuk valami 3 napos kirándulásra. Utóbbira elég sűrűn szoktak menni a barátaikkal.


Igazából már külföldön élek 2 éve, de ilyen téren nincs változás, mert próbáljuk értelmesen eltölteni a látogatásaimat nyáron + télen az ünnepek körül.


26/F

2022. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha.

Apám egész gyermekkoromban vert és terrorizált lelkileg. Kitalálta, hogy megakarom őt ölni, mert megálmodta ezt és egész gyerekkoromban terrorizált ezzel is.

Végül nekem jött felnőttként, leakart pisilni és szarni. Segg részeg volt. Én másnap összepakoltam és a barátnőmhöz költoztem, azóta nem láttam.

Azt terjeszti, hogy meleg vagyok es leleptem a bu*i baratommal, mert nem tudja beismerni maganak, hogy az egesz eletet elrontotta az alkohollal.

Anyám meg lelépett 4 éves koromban, de gondolom hasonló szinten van mint apám.

Egyetem után jöhet a pszichológus majd, mert elég sok bajom van ennek a gyerekkornak köszönhetően.

23F

2022. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mennék, vinném is őket, de nem akarnak jönni. Mindenhez lusták
2022. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van egy nyaraló amit még szüleim vettek, de már az én és testvérem nevére írták. Oda szoktunk párommal gyakran lemenni, felújítgatni meg lazulni. És meg van célozva, hogy évente 1x kimondottan családi nyaralás jelleggel anyámék és testvéremék is ott legyenek egy hétvégére.

Deee gyakran előfordult, hogy mi is lementünk meg anyámék is, mindneki dolgozgatott valamit, lementünk a vízpartra sétálni, ilyesmi.


Illetve tavaly volt egy olyan, hogy anyám direkt úgy szervzte, hogy én és párom számára is a Tisza-tónál négyesben nyaraljunk eget. Ennek az az oka, hogy visoznylag szegényebb családból származom, páromék meg jómódúak és engem gyakran vittek el Horvátországba meg Szlovákiába meg Szlovéniába meg legutóbb Svájcba nyaralni úgy, hogy kb minden költségemet ők fizették. Mármint őfleg amikor még nem voltunk párommal házasok és nem volt keresetünk, mert azóta már belefizetünk, de lőtte ingen mentem ide-oda. És anyámban ez frusztrációt okozott, úgy érezte kb tartozik, nekik is kell valahova vinni minket párommal. És ennek az eredménye volt ez a Tisza-tó. Őszintén én jobban élveztem, mint Svájcot, később vissza is mentünk még a Tisza-tóra, esmzéletlen jó hely.


nyilván kicsit fura. nekem nem annyira, hisz a saját cslaádom, de a párom nyilván nem érzi magát annyira konfortosan ilyenkor, de én ott vagoyk feszkóoldásra. Nem mintha lenne különösebb súrlódás köztük, csakhát fura. Meg a szüleim hajlamosak valmai baromságon kiabálni egyet, ami amúgy teljesen jót tesz nekik, mert kiadják a feszültségüket és utána tök jól elvannak, párom családjában viszont a mosolyogva felrobbanás a szokás, úgyhogy ő nehezen kezeli az ilyen helyzeteket:D


összességében nem rossz, de évente 1 max 2 hétvége bőségesen elég:D

2022. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én már 30 felett vagyok.


A saját szüleimmel soha sehova. Ellenben egyik haverom szüleivel nagyon szeretek menni, többször hívtak már kirándulásokra, túrákra. Őket bírom.

2022. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ritkán, időnként anyumék hazajönnek Németországból, akkor van hogy tervezünk 1-2 programot, apumékhoz pedig amikor kedvem van, lemegyek látogatóba, kb ennyi


25/F

2022. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőség, akkor szívesen megyek velük bárhova, nagyon jó a kapcsolatom velük, bár elváltak már, de szoktam velük menni ide-oda. Mivel általában ritkán tudunk találkozni, mert más városban élek, dolgozok, ezért örülök, ha együtt tudok lenni velük pár napot. Addig kell ezt megtenni, amíg lehet, mert később bánni fogja az ember, ha nem tette. Persze ha jó a kapcsolat, nyilván akiknél nem, ott ez nem opció.
2022. nov. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyaralni 2020 óta nem voltunk, illetve a programok is ritkulnak, sajnos elég szépen. Apa (60) évek óta bottal jár, fáj is a lába, emiatt már kedve sincs akkora ahhoz, hogy hosszabb kimozdulósabb programokon vegyen részt.

Azért nagyjából 1-2 havonta igyekszünk összehozni valamit közösen, pedig jó lenne sűrűbben is, de tiszteletben tartom őket is.

2022. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!