Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Holnap verekedesem lesz utal...

Holnap verekedesem lesz utal engem aza gyerek es kihivot edig kerultem o mindig beszolt visza szoltam apukam tud rola gyavasag lenne ha bejonne velem es beszelne velle?

Figyelt kérdés
apam utalja azta gyereket felrugja monta tobszor de suliba tobbszor vereketem mar vele de o produkalt mindig
2017. okt. 9. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
tanártól vagy szülőtől kell segítséget kérni. nem a gyereknek kell ezt megoldani.
2017. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj ha apu bemegy,de azért ne rúgja fel baja lehet belőle.
2017. okt. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Én drukkolok neked!
2017. okt. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Kor? Ha 12 felett vagy állj ki ellene ha megvan beszélve, különben mindenki le fog nézni. Mondjuk az írásod alapján 7-8 lehetsz szóval lehet jobban tennéd ha nem verekednél.
2017. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
76%
Nyelvtannal sem lehetsz túl jóban, nehogy abból is verekedés legyen...
2017. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hány éves vagy velem sokszor tortént ilyen, volt olyan hogy meg is vertek igazából szerintem is a szüleidnek kell rendezni ezeket a dolgokat, mert később lelki nyomai maradhatnak.


Engem is nagyon sokat szadiztak, majd felnottem es meguntam aztán él kezdtem el szadizni mindenkit...eredmenye semmi, ertelme semmi.

2017. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Józsefváros önkormányzata tömegverekedsést szervez. Mindenkit szeretettel várnak
2017. okt. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Ha apáddal oldod meg, soha nem mosod le magadról a szégyent... az ilyeneket be kell vállalni... gondolkodtál volna mikor beszóltál neki...


Nálam ez sorsfordító volt...

Rossz tanuló voltam, utált az egész osztály, vagy legalábbis levegőnek nézett,

A "menő srácok" folyton engem cseszegettek, én voltam az osztály tipikus luzere, mindenki belém rúgott, szószerinti és átvitt értelemben is...

Aztán lebukott hozzánk egy benga kancigó, ő aztán terrorizált mindenkit, egyszer elborult az agyam és a szart is kivertem belőle, másnap reggel mentem suliba, fura volt, hogy folyosón mindenki jön és köszön, beléptem az osztályba és üdvrivalgás és taps...

Lettek haverjaim, jobb tanuló lettem, állítom, ha ez nem történik meg, akkor én is 3műszakban gebednék egy szallag mellett mulya fejjel minimálbérért, mint a fél ország... meg kell tanulni kiállni magadért, és ez az alapja... nem az, hogy a nagy pofád miatt apucihoz kell szaladni segítségért... ha ezt megteszed másnap a srác csakazért is meg fog agyalni ha van esze.

2017. okt. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem kell magad kitenni ennek, nem kell hősködni. kérd csak meg a szüleidet vagy a tanáraidat, hogy segítsenek megoldani a problémát.
2017. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!