Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért törölnek le minden...

Miért törölnek le minden romákkal kapcsolatos kérdést és választ ezen az oldalon mostanában?

Figyelt kérdés

Nem valami durva rasszista kérdések vagy válaszok szoktak lenni, múltkor megkérdeztem, hogy kinek mi volt a legrosszabb élménye a tömegközlekedések, ott volt pár válasz, ahol valaki belevette a romákat, és az összes ilyen választ kitörölték.


Illetve az előbb is valaki megkérdezte miért van ennyi Roma Pécsett, rá 10 percre kitörölték a kérdést.


Valahol szerepel a szabályban, hogy nem lehet velük kapcsolatban semmit írni?


2022. nov. 15. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Mert jelentik a spiccliféleségek.
2022. nov. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Ez eg yolyan téma ahol nagyon óvatosak a fogalmazásban.

De szerintem a kultúrált, fair fogalmazás nincs, vagy csak alig van büntetve, legtöbbször tényleg a stíluson megy el az egész.

2022. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak dícsérni lehet?
2022. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%

Mert értelmetlen gyűlöletkeltő tucatkerdesek.


"Miért buták a romák?" "Miért agresszívak?" "Miért nem lehet őket integrálni? stb.. semmi értelme az ilyeneknek

2022. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is tettem fel ilyen kérdést, szerencsére nem lett törölve, nem kezdtem el "cigányozni", kulturált módon tettem fel a kérdést, lehet ez a titka
2022. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!