Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen hozzáállású kollégákkal...

Ilyen hozzáállású kollégákkal tudsz dolgozni?

Figyelt kérdés

Ahol nem közösen hozzátok a szekeret hanem csak azért nincs lecseszés meg baj, mert van pár ember aki úgyis megcsinálja amit kell,hogy ezeket elkerülje a csapat.

Pedig ugyanazok a feladatok vannak napról napra és elméletileg nincs az h te azt, te meg azt csinálod.

Mégis mikor ott a feladat megse mozdul..


Aki meg elkezdi megcsinálni az meg annyit mond h lesz.rom már, megcsinálom és kész...


2022. nov. 16. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nagyon sok helyen ezt tapasztaltam. Szinte természetes alaphelyzet.
2022. nov. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ezen agyalok az elmúlt napokban. Új munkahelyem van, és valahogy meg kell találni azt az egyensúlyt, ami jó mindenkinek. A konkrétan rám bízott feladatokat igyekszem a képességeimhez mérten megcsinálni, ez oké. De viszont, ha mást is meg kellene, csak azért nem fogom, mert én láttam meg egyedül. Az egyenes út a kihasználáshoz. Ha van időm, nincs más feladat, van kedvem is, és teljen az idő, majd akkor megcsinálom. De magamtól.
2022. nov. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy sok feladat közös mivel csapatban vagyunk. Nagyon sok embert láttam mar magát hülyének tettetni azért hogy ne kelljen dolgozni.

Olyat is hogy folyton direkt elrontották és kijavítani több idő volt (a stresszröl ne is beszéljünk) mintha meg se csinálta volna. És akkor eljutunk oda hogy nem merünk rábízni szinte semmit már mert mi a csapat szívjuk meg. Van aki nem tetteti hanem tényleg hülye és lassú. Itt a baj ott van hogy hiaba jelezzük az ilyeneket sose rúgják ki. Sok ilyet végigcsináltam már de sose rúgták ki az illetőt.

2022. nov. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Itt is mindenki ugyanazt az órabert kapja. Én csak azért keresek többet 50ezerrel mert órában többet vagyok bent, de ráadásul több dolgom van mint egyeseknek.


Itt azt mondják néhányan h lesz.rom már h megcsinálja e vagy se,megyek megcsinálom. Utána meg háborog h van aki nem csinál semmit vagy legalábbis nincs egyensúlyban a dolog..

2022. nov. 16. 11:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Akik nem csinálnak szinte semmit pont ezt tudják h van aki majd nekiáll.. pont ezért mondtam fel
2022. nov. 16. 11:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos jól keverik a kártyáikat mert ha érzik hogy gyengekezű a főnök akkor tudják hogy bármit megtehetnek. Ha direkt elrontják folyamatosan akkor meg a csapat hogy ne szívjon, átveszi inkább és csinálja. Én is leléptem végül az ilyen helyről mert nem volt más megoldás és tudom hogy a mai napig ez folyik ott. Csak más emberekkel részben, de az alap probléma ugyanaz mert mindig felvesznek pár ingyenélőt.
2022. nov. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!