Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát/munkakört...

Milyen munkát/munkakört válasszak, ha nem akarom összemosni a magánéletem a kollégákkal és csak kussban szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag nincs szabad hétvégém, mert egyszer ez, másszor meg az a kolléga hív el ide-oda. Persze nem igazi barátság céljából, hanem csak társaságban játszani a fejét még egy plusz ember előtt (rosszabb esetben engem is boncolgatva a spanok előtt).

De a folyamatos csapatépítő bulik is kikészítenek. 2 havonta van valami program valami eseményre hivatkozva aztán te vagy a legnagyobb genya, ha kihagyod (piát nyilván szintén utálom).


Nyilván a munkahelyen is beszélgetni kell az élményekről, kivel mi a helyzet, hova ment, milyen érdekes dolgot csinált. Mivel én amikor csak tehetem otthon döglődöm a gép előtt, ágy felett így semmiről nem tudok beszámolni és kiközösítve érzem magam. De nekem a pihenés, a csend, egyedüllét a legnagyobb szórakozás és érték.


Munkahelyen egész nap beszélgetni/telefonálni kell és már kezd rámenni a pszichés állapotomra, de nem tudom hova tudnék váltani, ahol senkit nem érdekel a magánéletem és egész nap csak szinte kussban/egyedül tudok dolgozni.



2022. aug. 27. 10:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én gyárba dolgozok évek óta, senki nem hiv sehova, egy barátom sincs, ha van valami céges buli arra úgyse megyek

Csináld jól a munkádat akkor nem rúghatnak ki

Persze szar igy bejárni, dehát ez van, kell a pénz

2022. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha okos vagy, akkor bármi amit távolról lehet végezni. Ha kevésbé, akkor bármi amit egyedül lehet csinálni többnyire, a gipszkartonozástól a kamionsofőrig, bármi.
2022. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

1, Ez rajtad is múlik. 20 ember közt is lehet csendben lenni;

2, Világítótorony őr, biztonsági őr, darus, postás, futár, sofőr, író, (mű)fordító, ilyenek.

2022. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi tippeket. Várok még ezeken kívül további szakmákat/munkaköröket a teljesség igényével.
2022. aug. 27. 14:35
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Olyan nincs ahol teljesen egyedül vagy, emberekkel mindenhol kell foglalkozni

Kivéve ha tanyán laksz és önellátó vagy

2022. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5: Jó, de tuti, hogy hozzám hasonló emberek is dolgoznak valahol.
2022. aug. 27. 15:04
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha van jogsid, tipikusan az autós/járműves munkák ugranak be, pl futár, árukiszállító, fuvarozó, anyagbeszerző, kamionsofőr, villamos-, vonat-, buszvezető.

Barátom csinált online bevásárlás-házhozszállítást covid alatt, amikor elvesztette a vendéglátós munkáját. Megváltás volt neki, hogy egész nap nem szóltak hozzá.


Ha nincs jogsid, diszpécser, portás, biztonsági őr, iskolaőr, iskolatitkár (ha kollégákkal egy irodában kell lenni, akkor kilőve), gondnok ("mindenes"), közösségi média manager, webdesigner stb. (Csak írom, amik eszembe jutnak, ezért ilyen következetlen a sorrend.)


Nem írtad a nemed, korod, végzettséged, nem tudom, mennyire jönnek szóba szakmunkák/fizikai/alkalmi munkák, pl. kertgondozás, állatgondozás, idősgondozás, babysitterkedés, takarítás, betegkísérés (bár itt már lehet, hogy kell kollégákkal is beszélni néha).


A legcélszerűbbek és legjobban fizetők nyilván a home-office-os munkák, de hátha valamelyik megtetszik a fentiek közül. Ha nem zárkózol el a további tanulástól, akkor könyvtáros, könyvelő, informatikus, fordító vagy bármilyen fizikai szakmunka, fűtés-, gáz-, villanyszerelő stb, továbbá bármi, amivel lehet saját vállalkozást indítani.


Ha még eszembe jut valami, írok.

2022. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Nem írtad a nemed, korod, végzettséged, nem tudom, mennyire jönnek szóba szakmunkák/fizikai/alkalmi munkák"


Igazából tök mindegy, mert mindent meg lehet tanulni OKJ képzésen. Amúgy 32 vagyok, férfi és kizáró tényező a nehéz fizikai munka, mert nem emelhetek egész nap nehéz súlyokat.

2022. aug. 27. 15:08
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Hat vallalkozonak pont nem jo mert az alkalmazottakkal kell foglalkozni
2022. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyéni vállalkozásban viszont nem.
2022. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!