Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pasi/fèrj ès gyerek nélkül le...

Pasi/fèrj ès gyerek nélkül le lehet èlni az èletet? 31/N

Figyelt kérdés
2022. nov. 16. 19:35
1 2
 1/18 anonim válasza:
96%
Le, ha neked ugy jo.
2022. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%

Persze, simán!


Csak a legvégén fájni fog, hogy neked nem adatott meg...


Ismertem ilyet.

2022. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%

Le lehet, de nem lesz teljes élet.


A karrier, a tárgyak, az anyagiak, az utazások stb nem pótolják a saját családot és sok minden fontos tapasztalásból ki fogsz maradni, amelyek pedig hozzájárulhattak volna a személyiségfejlődésedhez.

2022. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Te nem szeretnél, vagy valamiért nem jön össze?
2022. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Én jól elvagyok így. 38/N
2022. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy le lehet. Ha téged ez tesz boldoggá, akkor ne foglalkozz mások véleményével. De ha nem, akkor próbálj ellene tenni, de csakis magad miatt.
2022. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
1%
Hát ez attól függ, hogy mit akarsz: csak jól el lenni vagy igazán boldognak lenni.
2022. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%

En nem ertem akkor mi a vegcel?


En 34 vagyok, ferfi. Gyakorlatilag ha egy napot nem dolgoznek, akkor is ellennek anyagilag a felhalmozott penzembol is, plane az egyik cegembol ami eleg jol fial. Es akkor hogyan tovabb? 50 orszagban jartam, nyilvan meg lehet nezni meg 50et. Es aztan? Sorozatnezes eleted vegeig?

2022. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Átlag statisztikák alapján így még tovább is élsz... Kevesebb a stressz, kevesebb a munka, stb.
2022. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%

9.: Én viszont azt olvastam, hogy a szinglik többet betegeskednek és hamarabb meghalnak, mert ugye nem lesz már értelme az életüknek egy idő után, miután megcsömörlöttek a szórakozásokban és xar lesz asszisztálniuk ahhoz, hogy körülöttük már mindenki unokázik, hozzájuk meg majd a kutya se jön vagy már csak az...


Nem olyan vidám dolog ez!


Ismerek szingli nőt.


Fiatalabb korában még jó dolga volt, bulizgatott stb.


Aztán ahogy teltek-múltak az évek, megfakult a szépsége, a barátnők is lassan elmaradtak, mindnek lett saját családja és már nem értek úgy rá.


Ekkor észbe kapott és feszt ismerkedni kezdett fűvel-fával, de nem jött neki össze, mert a korabeli férfiak normálisabbja már foglalt lett addigra, a többiek meg már elválva, gyerek és házasság után nem vágytak betölteni a szőke herceg szerepét, hanem csak dgó társat kerestek, de semmi komolyat.


Így egyedül maradt és kifutott az időből a gyerekvállalás terén is.


Lehet itt önáltatni, önámítani, hogy azért nem ment férjhez, mert neki így jó, de látszik, hogy bizony nagyon nincs jól és mentálisan megzakkant.


Szerintem szomorú sors ez!

2022. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!