Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mernétek vállalni az...

Ti mernétek vállalni az egyedül álló anyaságot a mai világban? Átlag életet élek és van egy saját lakásom

Figyelt kérdés
sajnos az apa lelépett 4 hónapos terhes vagyok

2018. szept. 18. 20:07
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
80%
Igen, nekem is van lakásom, és jól keresek a munkámmal. El tudnám egyedül is tartani. Nincs hitel sem a lakáson. Ki van adva.
2018. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
60%
Igy igen. Ha meg otthon tudsz dolgozni akkor végképp. Aztán a sors fura fintora, hogy megszokott jelenni egy új férfi is a szinen-gondolom Isten gondoskodása-és egyszer csak azon kapod magad, hogy seperc alatt családod lett. A semmiből:D
2018. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
62%
Igen!
2018. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
86%
Ha az apa lelépett, sajnos kénytelen vagy. Jobb egy szerető, teljes családban élni és gyereket nevelni, nem is elsősorban az anyagiak miatt, de ha ez nem lehetséges, akkor fel lehet egyedül is nevelni egy gyereket.
2018. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen feltételekkel nyugodtan vállald! Arra sem lenne garancia, nem lép le pici baba mellől.
2018. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
csak nem tudom neki jó lesz e hogy nincs apja :-(
2018. szept. 18. 20:20
 7/49 anonim ***** válasza:
38%
Miért ne lenne jó? Nem fogja hiányát érezni, főleg amíg kicsi, idővel meg találsz magadnak egy párt, aki annyira fogja szeretni a gyereked, mintha a sajátja lenne.
2018. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
56%
6 Apja már attól a pillanattól nincs, ahogy elhagyott téged a baba miatt. Szóval rossz a megközelítés. De még bárki lehet, aki szeret téged majd annyira, hogy sajátjaként fogja tudni szeretni a gyermeked.
2018. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
19%
8+ A férfiak valahogy ebben a dologban sokkal toleránsabbak tudnak lenni egy kisgyermekkel, mint sok nő.
2018. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

én pont azt látom h senkinek nem kell olyan nő akinek gyereke van... picit olyan mintha feláldoznám magam a magán életi részem :( de legalább lesz nekem Ő

Ez motivál jelenleg csak :(

2018. szept. 18. 20:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!