Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy nem fáznak az így ötlöző...

Hogy nem fáznak az így ötlöző lányok?

Figyelt kérdés
Ma láttam egy csajt a villamos ablakából, falhajtott szárú műbőr naci, valami sportcipő volt a lábán, a bokájából 10 centi tuti kivolt, illetve tudjátok a tipikus derekéig érő kabátok, alatta pedig egy kb mellig érő felső. Onnan tudom, hogy milyen felső volt rajta, mert LE VOLT HÚZVA A CIPZÁR. És én tényleg nem értem az ilyen lányokat, mindenki be van öltözve, nagykabát, sapka, csizma stb. és az ilyen kaliberű lányok meg kb félmeztelen mennek 3 fokban. Ők így ilyenkor mit éreznek?
2022. nov. 16. 19:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

Semmit, mert nem a fázással foglalkoznak, hanem a jó kinézettel.


Aztán a butaságuknak majd később látják kárát.

2022. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem fáznak.


De a lájkok fontosabbak..! :XD

2022. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%
És azok a kisfiúk mit éreznek, akik égető vágyat éreznek, hogy vadidegen lányokat beszéljenek ki a neten?
2022. nov. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%

Én is láttam ma egy csajt haspólóban és zokni nélküli cipőben boka feletti nadrággal.


Hát...


Nagyon jól nézett ki, de őszintén sajnáltam!


Tönkre vágja az egészségét.

2022. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%
Vizuálisan molesztálják a férfiakat!!
2022. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
4%
Az ilyeneket reméljük a későbbiekben elkerülik az olyan dolgok, mint a várt teherbeesés. Összefagy az összes belső szervük. De legalább megkimélnek minket a következő elcseszett generációtól. Én csak röhögök rajtuk, meg a próbálkozásukon hogy felhívják magukra a figyelmet.
2022. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%
Ja, aztán majd csodálkozik, h megerőszakolják! :(
2022. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Fűti őket a hazaszeretet :D

Viccet félretéve, vannak emberek akik szimplán nem fázósak. Én is ilyen vagyok. A minap halászgatyában lapátoltam délutántól sötétedésig. De 25 fok felett életképtelenné válok :') Nem tudom a genetikának mennyi köze van hozzá, úgyhogy nyugodtam javítsatok ki, de szerintem egy ilyen kevert nemzetnél simán lehet, hogy valakinek ruszki felmenői vannak, ezért neki ez a magyar tél (értsd: 0-15 fok) még semmi.

2022. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%

Két gimis osztálytarsam is komoly betegséget kapott ugyanezért. Az egyiknek a veséje fázott meg, és hetekig sírt a fájdalomtól, meg csomót hiányzott, mert kórházban volt, a másiknak soha nem lehetett gyereke a gyulladástól, amit kapott.

Mindketten az akkor (2000-es évek legeleje) divatos "télen is mindenem kinn van, mert én menő vagyok"-módon öltözködött.

2022. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%

Nekem pl van egy baromi meleg pulcsim, és abban mentem ma el itthonról, és nem fáztam. (lehet nem vagyok egy érzékeny, didergős kis csicska)

Személy szerint eléggé lenézem az olyat aki azt vizslatja hogy ki miben járkál, vagy aki direkt figyeli hogy mit csinálnak mások/általában nők.


A válaszok meg egyenesen kétségbe ejtőek. Kinek van olyan beteg agya hogy egy nem összehúzott kabátról a nemi erőszak, vagy a teherbe esés jusson eszébe? Menjetek már el terápiára vagy valami.

2022. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!