Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Két klimaxos kolléganővel mit...

Két klimaxos kolléganővel mit lehet kezdeni, ha 24 fokban is fáznak?

Figyelt kérdés

Nyáron a 40 fokban 30ra engedték beállítani a klímát.

Most 19 fok van kint. Idebent 3 órája 23-at mértem. Teljesen felvették a fűtést és beindították 30on a klímát -.-

Főnök annyit fűz hozzá, hogy az van -.-


Az egészben az a legszebb, ha nem veszik észre, hogy le van tekerve a radiátor, akkor 18 fokban sem fáznak.


Valamejik nap tüntetőleg ültek kabátban a 25 fokban.



2015. nov. 10. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj de te valamit nagyon félre érthettél, ugyan is a klimax nem fázással jár, ha nem úgy nevezett hőhullámokkal.Ami azt jelenti hogy forróság önti el az ember testét.Nyugottan olvass utána.
2015. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Még mindig jobb helyzetben vagy, mint én izzadságszagú és szájszagú kolléganőkkel :)

Nyisd ki a szád, normálisan beszéld meg velük, hogy kinek mi a jó, ha ők ennyire melegben szeretnek lenni, akkor a melóban legyél rövid ujjúban és nincs cirkusz. Alkalmazkodni kell egymáshoz, nagyon nehéz, de jobb a békesség. Én rágóval járok és kínálgatom a büdösszájúakat, nem vették még a lapot, talán a karácsonyi bulin pár pezsgő után majd kifejtem, milyen gáz, amikor valaki büdös.

2015. nov. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Ülő munka és rossz keringés okozza. Ugráltatni kell őket.
2015. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Letojom. A kérdés attól még kérdés és nem ezen az egy szádbakénebeleveni szón kötözködni.Ha csak beszólni tudsz, akkor szaladj olyan házhoz, ahol nincs csengő, mert ott még nem is bunkóság -.-
2015. nov. 10. 13:28
 5/16 A kérdező kommentje:
elsőnek szólt a kirohanás
2015. nov. 10. 13:29
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha mindenki fázik és csak neked van meleged, akkor neked kéne alkalmazkodni :)

Egyébként egy irodában ülve, egy helyben tényleg sokkal melegebb szükséges, mintha olyan munkád lenne, ami akár minimális mozgással is jár.

2015. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
4en ülünk. 2 férfi és két nő. Mi pólóban, rövidnadrágban. Ennél jobban hova alkalmazkodjunk ugyan??????
2015. nov. 10. 13:34
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Talán szeretnék, ha még jobban vetkőznétek :D
2015. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Ti meg tüntetőleg menjetek be egy szál alsógatyába :D
2015. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintem jobban élveznék, mint mi XD
2015. nov. 10. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!