Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gonosz vagyok mert nem mentem...

Gonosz vagyok mert nem mentem el az apam temetesere?

Figyelt kérdés

Alkoholista volt egesz eleteben, soha egy szelet kenyeret sem adott a csaladjanak. Egesz eletemben gyotrodni kellett miatta, felni hogy most ki fogja megverni, most mikor fog haza jonni verekedni anyaval es kotekedni velunk..

Nagyon nagyon szenvedtunk miatta. Semmi oromot nem okozott az eletunkben, csak szenvedest.

Jo par eve elvaltak anyaek, o elte az eletet soha nem hivott, en sem ot, nyugtunk volt vegre. Orultem hogy nem tudok rola semmit, es nem kell idegeskednem.

Meghalt, nem vettem reszt az intezkedesben, en nem tekintem az apamnak, a rokonai temettek el.

Nem mentem el a temetesre, mert nem akartam tovabb stresszelni, meg hallgatni a rokonait hogy milyen gyerek vagyok en, a rokonaival sem talalkoztam mar vagy 15 eve.

Igy ismeretlenul megkerdezem toletek, a leirtak alapjan gonosz vagyok amiert nem mentem el vagy ertheto?


2022. nov. 17. 19:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Miota nem mentem el, ugy neznek ram mintha en lennek erte a hibas hogy meghalt
2022. nov. 17. 19:53
 12/15 anonim ***** válasza:

Az ő bajuk, majd belenyugszanak, ha nem, az az ő bajuk.

Az álszentséget, a színészkedést a temetéseken én se támogatom.


Olyanokéra el sem szoktam menni, akik nekem nem voltak fontosak az életben (legyen szó rokonról vagy barátról, akárkiről), holtuk után sem lesznek már fontosabbak.

2022. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne szívd magadra,mindennek elfognak hordani.Ne foglalkozz semmivel,így döntöttél kész.Nem vagy gonosz,nem tartozol elszámolással senkinek!
2022. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy ettol gonosz. Aki ettol gonosznak tekint, az sosem ismert ot.
2022. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mint amikor flexelésből/ képmutatásból meghívnak egy esküvőre 200-300 embert

És csak 80 al tartják a kapcsolatot

Biztos hogy nem hívnám csak aki igazán fontos

Ha megsértődik ez van.

2022. nov. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!