Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rettenetesen hiányzik valaki,...

Rettenetesen hiányzik valaki, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel minden nagyon jól ment egészen pár nappal ezelőttig.

A semmiből hirtelen megváltozott a viselkedése és már nem akar tőlem semmit.

Nekem viszont nagyon hiányzik.

Hogy lehet ezen túllépni vajon?

Megalázni ennél jobban már nem akarom magam mert már érzem rajta,hogy ideges és sok vagyok neki.

De én viszont szeretem…


2022. nov. 20. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Próbáld újra felhívni magadra a figyelmet. Kamuzz betegséget hátha mégis meglátogat.
2022. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez gyerekes…

Meg mélyen belül tudom,hogy felesleges magamat valakire ráerőltetni aki nem akar.

Csak közben szenvedek…

2022. nov. 20. 09:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar nem akar toled semmit, akkor velemenyem szerint csak tullepni lehet. Az szokott segiteni, ha talalsz valakit, akit szinten nagyon tudsz szeretni, es akivel kolcsonos is a dolog.
2022. nov. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy ez nagyon nehéz.
2022. nov. 20. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinek nagyon nehez, de mukodik. Ido kell hozza. Ha nem kellene ido, akkor nem jelentett volna semmit szamodra. Ha megtapasztalod azt a sok jot, amit egy masik kapcsolatban tudsz majd kapni es adni, akkor valoszinuleg nem mar fog hianyozni ez a ferfi. A lelkileg kiegyensulyozott, stabil embereknel ez igy szokott lenni. Megszenvedik aztan tovabb lepnek. Nem ragadnak bele egy alomba, hanem az egeszseges reakcio az, h kivarni, amig lesz mas. Mert ha elhagynak, mindig lesz mas!!! :)))
2022. nov. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak vannak olyan emberek akik mély nyomot hagynak benned.

Nekem volt olyan kapcsolatom ahol szintén így szenvedtem a szakítás után.

A mai napig emlékszem az érzésre amit akkor éreztem.

Ugyanezt érzem most is.

2022. nov. 20. 10:11
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát ez hatalmas poén volt.

10 éves.

2022. nov. 20. 11:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, itt összegyűlhettek a múlt sérelmei és azok is csaptak vissza. Mindenképp ki kellene mondani valakinek az érzelmeidet, a félelmeidet, a vágyaidat, és hagynod kellene, hogy valaki megnyisson... talán kicsit egyengetve a lelki világod ki tudsz lábalni a mostani gödörből...


Jobb életben találni olyat, akinek el tudod mondani mindezeket, de ha nincs, jobb híján online...

2022. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!