Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ? Rettenetesen...

Mit csináljak ? Rettenetesen haragszom magamra

Figyelt kérdés

Kimostam a babakocsink belső bélésèt, több mint egy napig a meleg radiátoron volt , teljesen száraznak éreztem. Elmentünk sétálni délután kb egy orat és mikor hazaértünk, éreztem hogy nedves a kislányom ruhája. Sajnos a nadrág és a body is az volt a derekanal. Mire figyeljek ? Megfázáson kívül mi baja lehet még ?

3 hónapos


2021. márc. 19. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Kb semmire nem kell extran figyelni. Csak ha észre eszel valami rendellenes ami eddig nem így szokott lenni, akkor azért futtasd át az agyadon lehet e megfázás/felfazas.
2021. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megfázik max. Ne örlődj rajta, nem tragédia,előfordul.
2021. márc. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 babyboom567 ***** válasza:
96%
Semmi baja nem lesz, simán be is pisilhetett volna úgy hogy átázik teljesen.
2021. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Semmi baja nem lesz.


Ha már ennyitől parázol, mit csinálsz, amikor minden pocsolyába IS bele fog ugrálni 1-2 éves korától kezdve? :D

2021. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy túl vastagon volt felöltöztetve, és megizzadt? Kislányom is alaposan át tud izzadni.
2021. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy átázott? Gondolom volt rajta valamilyen overál, fura lenne ha azon is átázna a bélés. Talán csak megizzadt.
2021. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4. : Nem tudom, remélhetőleg addigra kicsit megnyugszom. Ez volt eddig az első ilyen baleset.


A többieknek köszönöm a választ. Sajnos nem izzadsag, Angliában élünk , ma kb 13 fok volt szóval nem volt rajta overál csak egy kabát ami pamut.

2021. márc. 19. 23:42
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Ohh kérdező kénytelen leszel edzodni, de majd úgyis hozza az élet, föleg, ha egy olyan gyereket dobott neked is a gép, mint a fiam. Egy pillanatra nem lehet nyugodt mellette az ember. Fal és parketta közül ki bányászott kutyakaja a szájában, épp megtanult menni de már fut... nyilván tacccccs. De mondjuk meg csak kúszott amikor már olyan dolgokat bírt művelni, hogy a hajam az égnek állt. 😱😱 ne aggódj, majd megszokod 😅
2021. márc. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem ez teljesen más, mint amikor járni kwzd egy gyerek és elesik, az egy természetes folyamat, itt viszont a kérdező hibázott és ezért érzi magát rosszul. Nem valószínű, hogy ennyitől megfázna a baba.
2021. márc. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 bármiert hibáztathatod magad. Miért nem voltam ott? Miért nem pakoltam el? Jajjj miért nem gondoltam rá, hogy abból is baj lehet? Lelki alkat kérdése. Aki lelkis, mindenért magat fogja hibáztatni.
2021. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!