Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt,lehet jogosít...

Mennyi idő alatt,lehet jogosítványom?

Figyelt kérdés
Nem tudok semmit a kressz-ről,teljesen kezdő fogok lenni,mert most szeretném le tenni a jogsit. Tehát mennyi idő alatt sikerülhet

#Ja és B kategória
2022. nov. 20. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, mennyi időd van tanulni. Én augusztus végén kezdtem, akkor tudtam jól haladni, szeptembertől dolgozom, így lassabban megy, hamarosan a végére érek. A kresznek. Utána vizsga. Ha az megvan, majd csak akkor jön a vezetés. Közben eltettem az elsősegély vizsgát is. Azt is számold bele.

Szerintem ennél sokkal gyorsabban is lehet haladni, de akkor tényleg bele kell húzni. Én nem minden nap foglalkozok ezzel, inkább csak hétvégén.

2022. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb. fél év volt.
2022. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem anno 2 hónap volt talán. Augusztus eleje és szempember vége felé lett meg az egész. 19F
2022. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindig teljesen változó hogy mennyit kell várni oktatóra, kinek van protekciója, hogy sikerülnek a vizsgák, úgyhogy nem hiszem hogy hasznos info neked hogy ki mennyi idő alatt végzett vele.


Normál esetben ha minden klappol max fél éven belül megszerezhető.

2022. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van amikor nulla protekcióval is megvan 2 hónap alatt, de van amikor ugyanez fél évig is eltart, mert nincs hely, nincs idő (vagy neked vagy az oktatónak), vagy vizsgaidőpontot csak későbbre kapsz, stb.


Nekem speciel az volt a jó, hogy kitört a kovid, mindenki azt hitte, hogy leáll minden, világvége van, én meg besétáltam az autósiskolába és még aznap beírtak a MÁSNAP kezdődő online tanfoplyamra. Konkrétan 5-en voltun ka tanfolyamon, ahol amúgy 40-en szoktak lenni. 4 hét múlva letettem a kreszvizsgát, egyben az EÜ vizsgát és mivel minden oktató szabad volt, szabályok szerint maszkban mindenhogyan vezettünk napi 2 órát. Aztán forgalmi vizsga szintén: Másnapra van időpont.

2022. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg mindentől függ, ahogy már előttem leírták. Leginkabb a vizsgaidőpontok és az oktatóhoz az időpontokat nem tudod befolyásolni, azok meg tudják tolni.


Én egy hétvége alatt lenyomtam a kresz e-learninget, asszem 1,5-2 hetet kellet várni a kresz vizsgára, utána talán megint 1 hét mire tudtam menni vezetni, az meg rengeteg idő volt, mert vagy én nem értem rá, vagy az oktató nem, közben volt karácsony, újév, minden szóval össz-vissz ráment 5 hónap kb mindenestül. Ja meg elsősegély vizsga volt még, egy fél délután tanulás után mentem el, szintén elsőre meglett mint minden más. De tudom hogy vannak helyek ahol sok dologgal szívóznak, ott lehet nem lesz szerencséd, vagy ha izgulós vagy, nehezebben megy a tanulás, gyakorlás, bármi tolhatja tovább ezeket, és akkor újra kell időpontot kérni, stb.


Szóval tényleg a 2 hónap és a fél év között bármi lehet, vagy akár még több is ha esetleg nem megy úgy mégsem valami.

2022. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Változó, átlagosan kb. 6-8 hónap.
2022. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!