Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosítvány 35+ évesen?

Jogosítvány 35+ évesen?

Figyelt kérdés

Fiatal koromban kimaradt nekem a jogsi letétel, nagyvárosban laktam, nem volt rá szükségem stb. Most elmúltam már 35, vidékre költöztünk és kicsit érzem a hiányát. Párom vezet, van is autónk szóval eljutok ahova kell, de néha kellemetlen hogy mindig őt is be kell vonnom ha menni kell valahova. Szívesen visz,nem az a baj, inkább önállótlannak érzem magam felnőtt létemre. A másik pedig hogy ha a párommal történik valami, nem tudom elvinni orvoshoz, vagy ilyesmi, tehát praktikus oka is lenne.

Szóval szerintetek mennyire gáz így felnőtt fejjel vezetni tanulni? Van aki ebben a korban vágott bele?



2022. aug. 8. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyám 50+ volt a jogsiszerzésnél
2022. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem gáz, sőt, szerintem még jobb is, hogy egy kicsit idősebb vagy.

Fiatalon - főleg a férfiaknál- még nem nő be úgyaz ember feje lágya, mint idősebb korban...

2022. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy gáz. Nyugodtan menj.
2022. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
semmi gáz nincs benne. nekem ugyan megvan a jogsim 30 éve, de szinte nem is nagyon használtam. tavaly én is úgy éreztem, hogy nagyon jó lenne. vettem pár órát oktatóval és nagyon örülök, hogy elkezdtem. nem függök senkitől
2022. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Se nem gáz, se nem lehetetlen. Hajrá!
2022. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Most tanulok vezetni, 47 vagyok. Vágj bele :)
2022. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Anyám közel 60 éves, vagy 5 éve mondjuk neki, hogy tegye le a jogsit.


Most mondjuk cseszheti mert egekben az árak, de 1-2 évvel ez előtt simán össze tudtuk volna dobni a pénzt valami kis autóra.

2022. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor készültem a forgalmi vizsgára, akkor általában több tanuló volt egy kocsiban. Az egyik vezetett, a többi meg nézte és tanult az ő hibáiból. Én 27 voltam, de rendre 40+ -os tanulóvezetőkkel raktak egy csoportba. Semmi gáz nem volt benne. :)
2022. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

37 éves vagyok, egy hónapja van jogosítványom. A Kresz-tanfolyamon ültek nálam idősebbek is.

Valószínüleg nehezebben fogsz tanulni, mint egy 18 éves, úgy számolj, hogy a minimális 30 vezetési óra nem biztos, hogy elég lesz a sikeres vizsgához, de megéri. Életem egyik legjobb döntése volt, hogy belevágtam.

2022. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

Annyira hülyeség így gondolkozni, honnan tanuljátok ezt? Ki a redves f...t érdekel hogy ki mit gondol hány évesen mész jogsit csinálni?


Magadnak csinálod, a te dolgod. Akarod csinálni, akkor menj. Nekem is volt lehetőségem 18 évesen, de elbsztam és nem is érdekelt, aztán jegeltem 10 évet és utána megcsináltam mindent elsőre.

2022. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!