Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kutyasétáltatás díjazása?

Kutyasétáltatás díjazása?

Figyelt kérdés

6 hónapos babával vagyok itthon lakásban többnyire segítség nélkül. Ha a párom itthon van könnyűek a napok, ha viszont nincs akkor egész nap nincs (24 órás műszak).

Eddig is megoldottuk, de hál isten lekopogom hogy még pl egyszer sem volt beteg sem a gyerkőc sem én.

Na ilyesmi alkalmakra lenne nekem szükségem valakire aki leszaladna a nem túl nagy mozgásigényű kutyával, viszont nem tudok érte kicsengetni egy komplett fizetést havonta :D

Mi erre a korrekt összeg/alkalom amit fel lehetne ajánlani valakinek? Nyilván más a lent töltött idő jó időben és más esőben, mert abba pl nehéz kivonszolni a kutyám, nem sétálgat el benne negyed órát sem van, hogy csak kiszalad meg vissza…


2022. nov. 24. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
20 euró per óra.
2022. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Kb 2000-3000 / óra.
2022. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Soha életemben nem csináltam vagy vettem igénybe ilyen szolgáltatást, de a garantált bérminimum alapján azt mondanám, hogy 1500-1600 Ft/óra legalább. Esetleg kicsivel több, ha vannak spéci igények vagy körülmények.
2022. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor 20 perc/alkalomra olyan 800ft? Szerintetek találnék rá valami kamaszlányt/fiút, vagy másik kutyást aki magához csapná útközben?
2022. nov. 24. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Vagy felajánlhatod azt is, hogy az utazás idejét is munkaidőnek veszed, hisz itt mégiscsak rövid idejű munkavégzésről van szó. Attól függ, hogy kit találsz és hol lakik. Teljesen más a szomszédból levinni a kutyát vagy utazni ezért 20-20 percet.
2022. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hülye lenne bárki 800 Ft-ért bajlódni a kutyáddal
2022. nov. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cubina ***** válasza:
Hányszor kellene levinni a kutyust/hány órakor és hol laksz?
2022. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!