Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik a dohányzási szokásaitok?

Mik a dohányzási szokásaitok?

Figyelt kérdés

Elsősorban a kocadohányos, nem rendszeres dohányzókat kérdezném. Ti milyen gyakran szoktatok cigizni? Csak ha isztok? Vagy társaságban is? Szoktatok pl iqos, e-cigi, elfbár, snüssz stb-t is, vagy csak cigi?

Tarháltok vagy saját? Ha isztok mindig cigiztek mellé, vagy csak ha valaki felkinájla? Cigiztetek rendszeresen régen és erre szoktatok vissza? Vagy ez kialakult. Napközben csak nem cigiztek vagy nem is kivanjatok?


Előre is köszi ! :)



2022. nov. 25. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Én kocadohanyos voltam mindig.

Most van egy 1,5 éves kisfiam, azóta még kevesebbet cigizek .

Terhesség alatt egyáltalán nem cigiztem. Nem is hiányzott.

Szülés után 2 hónappal gyujtottam rá. Általában csak a reggeli kávéhoz szívtam egy szálat.

Nyáron többet dohányoztam. De csak reggel meg este. Napközben a melegben nem esett jól.

Ha beteg vagyok sosem gyújtok rá.

Amikor buli van és iszogatás mindig cigizek. Akkor sokat.

Mindig van nálam cigi. Soha nem kérek mástól. Ha kell akkor meg is veszem.

Mostanában napi 5-6 szálat szívtam.

De most 1 hete nem gyujtottam rá mert hideg van és nincs kedvem kimenni.

Nem hiányzik különösebben de nem is tudnám lerakni

2022. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Vanilliás szivarozni szoktam amikor megkívánom.
2022. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Ugyan hosszú évek óta minden nap rágyújtok, de elvagyok napi 3-4 szállal. Csak kávé mellé szoktam rágyújani, meg vacsora után, esetleg társaságban, séta közben, alkoholhoz, de azt csak ünnepi alkalmakkor iszom.

14 évesen kezdtem, de tudatosan limiteket szabtam, hogy ne szokjak rá nagyon. Eleinte vágytam volna többre, de csak évente néhány doboz cigit vettem, azt osztottam be. Most már nem vágyom többre, de a napi pár szál kell. Elsősorban inkább kikapcsolódás és a szertartás jellege miatt. Ha valamiért kimarad 1-1 alkalom, általában nincs hiányérzetem. Ha betegség vagy hasonló miatt nem ajánlott a dohányzás, viszonylag könnyen kibírom egy hétig, hogy ne gyújtsak rá. Annál hosszabb idő az utóbbi években nem maradt ki.

2022. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Darius- ***** válasza:
41%
Én csak tarsasagban. Durvan heti 2 darab igy. Azért durvan mert valtozo mikor vagyok dohanyosokkal.
2022. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amióta csak trafikban árulják a dohánytermékeket azóta nem gyújtottam rá.Amikor még a boltban lehetett kapni,akkor rendszeresen vettem dohányt.Volt olyan nap mikor elszívtam akár 30-40 sodrott cigarettát is.Aztán utána napokig semmit.De annyira soha nem szoktam rá,hogy különösebb elvonási tüneteim lettek volna nélküle.Ezért külön csak dohányért nem térek be egy dohányboltba.
2022. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Naponta 20-30 szál közt szívok, energia ital mellé, evés után. Alkoholt nem iszom, ha valahol várakozok rágyújtok stb stb.
2022. nov. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Passzív dohányzás,mert a dohányzásra kijelölt hely sajnos pont az egyik munkaterületemen van.
2022. nov. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!